پتانسیل منصفه شادی!

منهتن فدرال دادگاه صادر شده به منظور محدود کردن دسترسی به سالن عدالت شنبه در پی رشد coronavirus موارد در سراسر کشور پرونده های دادگاه نشان می دهد.

سفارش امضا شده توسط قاضی کالین مک ماهون منع کشت از مردم از ورود به دادگاه از جمله به عنوان هیئت منصفه بازدید کنندگان و احزاب در حال انجام موارد تشکیل پرونده نشان می دهد.

هر کسی که شده است به چین و کره جنوبی و ژاپن و ایتالیا و یا ایران در 14 روز گذشته است که منع از ورود همراه با مردمی که “اقامت و یا تا به حال تماس نزدیک با کسی که در هر یک از این کشورها بیش از همان زمان دوره” رکورد را نشان می دهد.

علاوه بر این افرادی که پرسیده شده است به خود قرنطینه توسط هر دکتر یا بهداشت و درمان سازمان و یا تشخیص داده شده اند با Covid-19 هستند مجاز به آمدن به دادگاه با توجه به پر کردن.

هر کسی که در اطراف بوده است کسی که با این ویروس نیز محروم از دادگاه پرونده را نشان می دهد.

“هر کسی که اقدام به ورود در نقض این پروتکل خواهد بود را تکذیب کرد ورود توسط یک دادگاه افسر امنیتی” تشکیل پرونده هشدار در حروف درشت.

کسانی که برنامه ریزی شده به نظر می رسد در دادگاه اما که نمی تواند تحت محدودیت های جدید توصیه شد برای تماس با وکیل خود و انواع دیگر دادگاه دفاتر.

“این محدودیت ها را در محل باقی می ماند به طور موقت تا زمانی که مصمم است به امن به آنها را حذف کنید” این پرونده می گوید.

“افرادی که فکر می کنند ممکن است در معرض COVID-19 باید تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود را بلافاصله.”

همانطور که از صبح روز دوشنبه در مجموع 16 سیب بزرگ ساکنان آلوده شده اند با کروناویروس در حالی که یکی دیگر از 86 آزمون باقی می ماند در انتظار به گفته شهردار, بیل د Blasio.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im