یک میلیونر منهتن توسعه دهنده املاک و مستغلات پاک شده است اتهام که او حمله به دوست دختر سابق خود را — که او را متهم بودن خشونت جوینده طلا و متجاوز در خود فرار رابطه است.

مایکل شاه, 42 بود بشاش در دادگاهی در منهتن دیوان عالی کشور در روز جمعه که در آن دادستان اعلام کرد که دفتر دادستان منطقه دیگر به دنبال حمله به اتهامات علیه well-heeled توسعه دهنده.

“پس از تحقیق کامل از جمله چندین آگهی با هر دو طرف مصاحبه با شاهدان عینی و ماموران پلیس با بررسی دوربین های بدن, 911 تماس های نظارت تصویری و پرونده تلفن های, مردم در حال حرکت به اخراج هر دو مورد” دستیار دادستان منطقه نیکلاس وارگاس گفت: منهتن قاضی در طول دو دقیقه شنیدن.

شاه دوست دختر سابق, Bhavana Chamoli, یک بازیگر مشتاق متهم شاه از تنه زدن خود را در برابر یک دیوار در ماه سپتامبر و با دادن یک تقسیم لب.

اما وارگاس گفت که پس از دادستان منهتن pored بر شواهد در مورد آنها نمی تواند حرکت رو به جلو با اتهامات عنوان شده علیه شاه.

پس از شنیدن شاه گفت که او احساس “بزرگ” در مورد نتیجه پرونده و با صدور یک بیانیه نوشته شده است از طریق وکیل خود.

Michael Shah (left) and his attorney Rachna Shah
مایکل شاه (سمت چپ) و وکیل او Rachna شاه ترک منهتن دادگاه جنایی در روز جمعه.رشید عمر عباسی

“من رها می شود به طور کامل توجیه این اتهامات نادرست” شاه بیانیه می خواند. “این بوده است ناخواسته حواس پرتی و ما می توانیم در حال حاضر ما تمام تمرکز ما پروژه های در Delshah سرمایه که در آن با وجود فوق العاده مضطرب بازار ما انتظار برای لذت بردن از یکی از موفق ترین سال تا کنون است.”

شاه می گوید که او قربانی واقعی از سوء استفاده در رابطه است.

املاک و مستغلات مغول می گوید که در طول ماه سپتامبر مبارزه در آپارتمان خود Chamoli تخریب یک میز شیشه ای — و همچنین به عنوان یک $2,000 شیشه ای لوستر — و پانچ او را در سر.

شاه همچنین می گوید که در یک ردیف و شوهر تا به حال در ماه جولای در منهتن, نوار, Chamoli stomped در پای خود را با دشنه و سیلی او را در صورت سه بار.

شاه دستگیر شد و پس از نوامبر گرد و غبار و ضربه با یک سفارش محدود به نگه داشتن او را به دور از Chamoli.

اما مواد منفجره زن و شوهر تا به حال مشکل ماندن از هم جدا.

آنها تا به حال یک نامشروع آشتی در حالی که سفارش در اثر است که در آن شاه آورده خود را جدا یار یک $11,000 کارتیه دستبند.

شاه ادعا می کند که هنگامی که او در نهایت تلاش برای شکستن همه چیز با Chamoli برای خوب او خشونت و سعی کردم تکان دادن او را به صورت پول و طلا و جواهر.

Chamoli وکیل جرمی Saland را متهم به دادستان منطقه منهتن را کوتاه خود را تغییر رسیدگی به اتهامات عنوان شده علیه شاه و که آن را باید اعدام یک حکم جستجو بر شاه تلفن.

“به جای دفتر دادستان منطقه ترک هیچ سنگی در سمت چپ unturned در طول تحقیقات خود دادستان سمت چپ یک رشته از بی عدالتی در جای خود” Saland گفت. “بزرگترین تخته سنگ DA دفتر به سادگی نادیده گرفته شامل گنجینه ای از corroborative و ارزشمند شواهد است.”

منهتن دا را کاهش یافته است به پاسخ به Saland اظهارات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی