مارس مشاغل اعداد حتی غمگین از گزارش رسمی برای تلفن های موبایل

پان-dammit اشتغال شماره مارس بود واقعا تکان دهنده!

که نمی تواند درک آنچه می توان گفت: در مورد اشتغال گزارش ماه گذشته بود که منتشر شده توسط وزارت کار ایالات متحده روز جمعه.

آن را آنقدر تکان دهنده است که آن را به کارشناسان تجدید نظر در چقدر بد کار شماره در حال رفتن به در هفته ها و ماه های آینده. و جوانب مثبت شد و در حال حاضر انتظار بدترین.

در اینجا برخی از اصول اولیه از این گزارش که ناشی از سهام بازار به کاهش در روز جمعه و مردم شکم نزول است.

در ماه مارس دولت اعلام کرد که 701,000 شغل از دست داده بودند در درجه اول به این دلیل که coronavirus باعث تقریبا کل اقتصاد ایالات متحده را تعطیل. و نرخ بیکاری افزایش یافت و به 4.4 درصد از 3.5 درصد در ماه فوریه.

این کار ضرر و زیان شدند بدترین از مارس 2009 زمانی که 800,000 مشاغل بلعیده شد تا رکود بزرگ.

در اینجا بخشی است که شما واقعا اونا قسمتهای داخلی خود را.

مدفون در پاورقی به گزارش وزارت کار گفت: نرخ بیکاری باید خیلی بدتر است. باید شده اند — و نه می تواند داشته باشد. چرا ؟ از آنجا که بررسی کنندگان ساخته شده یک اشتباه در هنگام پرسیدن سوال.

اگر شما می توانید از طریق دولت lingo, در اینجا توضیح در پاورقی در مورد اشتباه:

وزارت کار گفت: “اگر کارگران که ثبت شد به عنوان شاغل اما غایب از کار با توجه به “دلایل دیگر” (بیش از و بالاتر از این عدد وجود ندارد و به دلایل دیگر در یک نمونه مارس) بوده است به عنوان طبقه بندی شده بیکار و یا اخراج موقت به طور کلی نرخ بیکاری شده اند که تقریبا 1 درصد بالاتر گزارش شده است.”

“با توجه به عمل معمول داده ها از مطالعه خانواده پذیرفته شده و به عنوان ثبت شده است. برای حفظ تمامیت داده ها بدون ad hoc اقدامات صورت گرفته برای reclassify بررسی پاسخ های” وزارت کار اضافه شده است.

به عبارت دیگر وزارت کار کشف خطا در بیکاری اعداد و نمی صحیح آن را بررسی می گذرد. دولت با اشاره به این خطا به عنوان یک “misclassification.”

بنابراین اگر تعداد افراد بیکار شده بود برداشت درستی از نرخ بیکاری در ماه مارس می شده اند و حتی تکان دهنده تر 5.4 درصد است.

فقط بنابراین شما را در درک من نمی گویم که هر چیزی که شیطان رفت با این اعداد. من میگویم این است که این اطلاعات همراه با دیگر چهره های اقتصادی خواهد شد که در آینده باید توان مشکوکی.

دولت اعداد و کنندههای اطلاعات جمع در حال برخورد با یک وضعیت بی سابقه ای و آنها را به آن را قرار داده خفیف بومی — winging آن است.

هیچ سوال وجود دارد که داده های اقتصادی از جمله ارقام بر مشاغل در حال رفتن به بدتر شدن اوضاع در هفته ها و ماه های آینده. خیلی بدتر است.

شما می توانید بگویید که از 10 میلیون نفر که زمینه برای مزایای بیکاری در این دو هفته گذشته.

همه کسانی که به طور ناگهانی بیکاری آمریکایی ها به زودی نشان می دهد تا در صورت ماهیانه آمار منتشر شده توسط وزارت کار. این تازه بیکار نباید نشان داده اند تا در چنین تعداد زیادی در مارس ارقام است.

کارشناسان انتظار داشتند که تنها 100,000 مشاغل از دست رفته برای ماه گذشته.

چرا که آنها انتظار دارند پس از “چند”?

چرا که وزارت کار خود را بررسی شرکت ها در وسط ماه است. و شرکت ها نمی توانید به واقعا جدی اخراج تا پس از بررسی به پایان رسید.

اگر مارس بود در حال حاضر تکان دهنده بد بخش عمده ای از اخراج و موقت furloughing از کارگران را نشان نمی دهد تا چند ماه آینده.

در اینجا یکی دیگر از حقایق نگران کننده بود که در ماه مارس گزارش: دولت تا به حال بسیار سخت و زمان رسیدن به شرکت هایی که معمولا آن را بررسی.

وزارت کار گفت: به عنوان مثال که تنها 66 درصد از شرکت های آن معمولا جمع آوری اطلاعات از مشاغل در پاسخ به این ماه است. که 9 درصد کمتر از متوسط برای این بررسی.

“اگر چه مجموعه نرخ منفی متاثر از همه گیری های مربوط به مسائل BLS بود و هنوز هم قادر به دست آوردن تخمین می زند که ملاقات استانداردهای ما برای دقت و قابلیت اطمینان” وزارت کار گفت.

شاید. اما شانس هستند که همه کسانی که شرکت نمی تواند رسید زیرا آنها بسته شده بود و گذاشته شدن کارگران است. و اگر آنها به حال رسیده که 701,000 رقم برای کار ضرر و زیان شده اند بالاتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im