مارس شغل گزارش اعداد ممکن است به نظر می رسد بهتر از واقعیت

آماده برای یک شوک — گزارش اشتغال ماه مارس که در روز جمعه ممکن است به عنوان بد به عنوان مردم انتظار دارند.

اما دچار سوء تفاهم نیست چه میگویم.

بازار کار در حال حاضر است که بدترین آن شده است در بیش از یک دهه. اما خصلت در چگونه ماهانه اعداد به دست آمده را ممکن است به آمار نگاه کمی کمتر فجيع تر از آنها واقعا هستند.

به عنوان یک نقطه مرجع در این “کارشناسان” در انتظار گزارش وزارت کار ایالات متحده اعلام کرد که از 100.000 شغل از دست داده بودند و در ماه مارس و نرخ بیکاری افزایش به 3.8 درصد است.

که در مقایسه با عظیم 273,000 مشاغل جدید که ایجاد شد در فوریه و نرخ بیکاری که در ماه فقط 3.5 درصد است.

در اینجا برخی از دلایل جمعه اولیه آمار ماه مارس ممکن است به عنوان بد به عنوان آنها می شده اند.

برای یک چیز, کار وزارت نظرسنجی از شرکت ها و افراد انجام می شود در طول هفته که شامل 12 روز از ماه است. و در ماه مارس این نبود این هفته همه دقیقترین coronavirus قوانین به اجرا رفت. همچنین نبود هفته است که بخش عمده ای از اخراج و furloughs آغاز شد.

ادعاهای جدید برای بیمه بیکاری به طور ناگهانی منفجر شد این هفته آغاز شد که در تاریخ 16 مارس به پایان رسید و در تاریخ 21. که زمانی که مدعیان مشخصی برای تمام زمان بالا از 3.3 میلیون نفر است.

بنابراین آمار وزارت کار ایالات متحده منتشر خواهد شد در روز جمعه از دست رفته بدترین شغل زیان چند روز. ADP که نشانی خصوصی بررسی مشاغل, گزارش از دست دادن تنها 27,000 شغل در شرکت در ماه مارس به دلیل این زمان قطعی است.

برای کسانی از شما که دوست بد, اخبار نگران نباشید. این آمار و ارقام را گرفتن تا به ویرانی در مارس ارقام منتشر شده در اوایل ممکن است. و رو به پایین تجدید نظر به مارس اعداد را قطره ای در بیش از بعد ماه ها و حتی سال.

وحشت واقعی از آنچه که ما در حال رفتن را از طریق نمی توان از دست رفته تاریخ.

صحبت از تاریخچه شما را مجبور به بازگشت بیش از 10 سال برای پیدا کردن یک دوره اشتغال است که این بد است. آخرین بار وجود دارد هر گونه کاهش در این کار ماهانه ارقام بود در ماه سپتامبر سال 2010 زمانی که اقتصاد ریختن 65,000 شغل. در مارس 2009 به وزارت کار گزارش زیادی کاهش 800,000 شغل.

ما می تونستیم که ضرب و شتم رکورد این زمان. اما به دلیل خصلت من به شما گفتن در مورد این کار از دست دادن آمار و ارقام ممکن است گسترش به طور مساوی بیش از چند ماه.

در اینجا یک چیز دیگر: این استاندارد که با توجه به اگر یک کار وجود دارد بسیار سخت است.

اگر کسی پرداخت برای هر قسمت از یک ماه — حتی برای یک ساعت است که فرد در نظر گرفته شده است تا به حال یک کار و شغل در نظر گرفته شده است که وجود داشته است.

ما در وضع فعلی بسیاری از مردم پرداخت شد در اوایل ماه مارس قبل از اینکه حقوق خود را به طور ناگهانی قطع شده است.

روز جمعه گزارش نمی تواند خبر خوبی است. اما آن را نمی ممکن است به عنوان بد به عنوان آن می شده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>