مارس دست دادن 27K مشاغل خصوصی به احتمال زیاد سیگنال پایان اشتغال رونق

ما بخش خصوصی کاهش یافته است در ماه مارس برای اولین بار در 2½ سال به احتمال زیاد به عنوان کسب و کار تعطیل در انطباق با اقدامات سختگیرانه برای جلوگیری از coronavirus اپیدمی حمایت اقتصاددانان از نمایش ها که طولانی ترین اشتغال رونق در تاریخ احتمالا به پایان رسید در ماه گذشته.

ADP ملی گزارش اشتغال در روز چهارشنبه نشان داد بخش خصوصی در کاهش 27,000 شغل در ماه گذشته کاهش برای اولین بار از سپتامبر سال 2017 پس از سپری کردن یک unrevised 183,000 در ماه فوریه است. این payman رها در ماه گذشته متمرکز بود در میان کسب و کارهای کوچک در حالی که شرکت های بزرگتر اضافه شده کارگران است.

“همه نشانه های نقطه به یک بازار کار در بحران و تاثیر گسترده از COVID-19 باعث اختلال در اقتصاد و زندگی روزمره بر خلاف هر چیزی که تا کنون دیده می شود قبل از اینکه گفت:” دانته DeAntonio یک اقتصاددان با مودی تجزیه و تحلیل در وست چستر پنسیلوانیا است.

اقتصاددانان در نظرسنجی رویترز پیش بینی کرده بود بخش خصوصی می گیرند 150,000 شغل در ماه مارس است. کوچکتر از حد انتظار اعلام شد و با توجه به موسسات در حال بررسی در اواسط ماه مارس قبل از بسیاری از ایالت ها و دولت های محلی دستور داد تا ساکنان به ماندن در خانه مگر در کسب و کار ضروری.

رستوران ها و دیگر شبکه های اجتماعی جمع آوری سالن نیز توقیف شد به سرعت گسترش COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کوروناویروس.

آمریکا بیشترین تعداد تایید COVID-19 موارد تقریبا با 188,000 افراد آلوده. نزدیک به 4000 نفر در کشور فوت کرده اند از این بیماری با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

گزارش ADP به طور مشترک توسعه یافته با مودی Analytics منتشر شد پیش از این دولت بیشتر گوشیهای گزارش اشتغال ماه مارس است که برنامه ریزی شده برای انتشار جمعه.

در حالی که آن را به یک فقیر رکورد پیش بینی بخش خصوصی در بخش دولتی اشتغال گزارش به دلیل روش تفاوت اقتصاددانان گفت: این پیشنهاد می تواند برخی از سرنخ به اندازه پیش بینی شغل در ماه مارس است.

اقتصاددانان بر این باورند که طولانی ترین اشتغال رونق در تاریخ ایالات متحده آغاز شده است که در اکتبر 2010 به پایان رسید در ماه مارس است.

با توجه به نظرسنجی رویترز از اقتصاددانان دولت گزارش جمعه است به احتمال زیاد برای نشان دادن بخش خصوصی در کاهش 163,000 شغل در ماه مارس پس از افزایش 228,000 در ماه فوریه است.

به طور کلی اشتغال بخش غیرکشاورزی پیش بینی می شود کاهش یافته است از 100.000 شغل در ماه گذشته به عنوان برخی از کشیدن از کسب و کار خاموش شدن ناگهانی بود تا حدودی جبران توسط دولت استخدام برای سرشماری سال 2020. نرخ بیکاری پیش بینی شده است به افزایش سه دهم درصد به 3.8 درصد در ماه مارس است.

دولت هفته گذشته گزارش که تعداد زیادی از آمریکایی ها پر ادعا برای مزایای بیکاری طاقی به رکورد 3.28 میلیون در هفته منتهی به 21 مارس است. مدعیان بیکاری انتظار می رود که مقیاس یک رکورد دیگر اوج هفته گذشته است. داده ها برای این هفته پایان مارس 28 منتشر خواهد شد پنج شنبه.

در ماه مارس شرکت هایی با کمتر از 50 کارمند پاکسازی 90,000 شغل اما اشتغال برای اواسط اندازه شرکت های بزرگ افزایش 63,000.

فدرال رزرو اقدامات ویژه ای در پاسخ به تاثیر اقتصادی coronavirus اپیدمی و رئیس جمهور تهمت جمعه گذشته امضا 2.2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی به سهولت خرید اینترنتی با برخی از مقررات به کمک بسته های پول در کسب و کارهای کوچک.

“که اخیرا به تصویب محرک کمک خواهد کرد که محدود کردن آسیب, اما بسیاری از کسب و کارهای کوچک را دراز کردن بیشتر یا همه کارگران خود را حداقل به طور موقت در طول رکود اقتصادی گفت:” گاس Faucher اقتصاددان ارشد در PNC مالی در پیتسبورگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>