جنون مارس سال 2020 شبیه سازی: Seton سالن ضربان دوک آن را به نفع خود تمام

جنون مارس زندگی می کند. پس از لغو مسابقات NCAA, پست پیش بینی نهایی براکت و صرف بقیه از هفته ارائه دور توسط دور نتایج تولید شده از طریق شبیه سازی آنلاین با تشکر از دوستان ما در whatifsports.com. این آخرین داستان این مجموعه است.

در یک واقعیت به Seton سالن دزدان دریایی قهرمانان خواهد بود. در یک جهان بدون coronavirus 1989 ارواح در نهایت می تواند به استراحت قرار داده.

P. J. Carlesimo را تماشا courtside با غرور و اشک در چشمان او به عنوان کوین ویلارد تیم باعث می شود همه فراموش کرده ام در مورد جان Clougherty و فانتوم ناپاک آوردن یک قهرمانی ملی در آخرین, به, جنوب, نارنجی, N. J. Myles پاول و هم تیمی های خود خواهد اچ نام خود را به برنامه هاو روایات قومی رو به افزایش به مناسبت اهمیت دارد.

در این پست NCAA Tournament, شبیه سازی, دزدان دریایی the last team standing آنهایی قطع شبکه در آتلانتا پس از ضربه زدن خاموش همکار سه دانه Duke 97-84 آوردن Seton Hall اولین قهرمانی ملی در دوم آن عنوان ملی بازی ظاهر.

بر خلاف خود پایان دراماتیک در برابر اورگان ملی در نیمه نهایی و دیر باز گشت بیش از لوئیزویل در منطقه جنوب نهایی دزدان دریایی مجبور به عرق کردن ثانیه های پایانی این زمان. آنها غرق 18 3-اشاره گر کوئنسی McKnight قفل کردن دوک ستاره تره جونز (11 امتیاز 4-برای-12 تیر) و در نیمه دوم یک تاجگذاری از این رویا فصل است.

همانطور که در پیروزی, اورگان, پاول نیازی به حمل بار است. Hounded جونز پاول نمرات 17 امتیاز 6-برای-15, تیراندازی, اما داستان این است که حمایت از بازیگران که شد خیلی بیشتر در این مسابقات است. McKnight می رود برای 17 امتیاز و هفت پاس گل و شش ریباند ساندرو Mamukelashvili می افزاید: 16 امتیاز و Myles Cale نمرات 15. شش دزدان دریایی ضربت بزمین کوبیدن حداقل دو 3-اشاره گرها و هشت بازیکنان مختلف نمره. این تیم که با تکیه بر دفاع همه سال غالب در lights-out محیط عکسبرداری است.

در اوایل مورد علاقه دوک — که صاحب پنج قهرمانی ملی و نه عنوان بازی ظاهر تحت مایک شیشفسکی — به نظر می رسد راحت تر است. یک 12-5 اجرا کمک می کند تا شیاطین آبی ساخت 10 نقطه منجر شود. از آنجا Seton سالن می یابد خود را جای پای outscoring دوک 23 بقیه راه است. کسری بودجه چهار در استراحت است که هیچ چیز برای یک تیم مورد استفاده قرار گیرد به صف آرایی و مقابله با سختی.

دزدان دریایی شروع داغ از 3 نقطه در محدوده هدف قرار دادن شش نفر از آنها برای اولین بار هشت تلاش نیم دو هر کدام با McKnight و Myles Cale. در یک 20-9 اجرا 18 از آن نقطه آمده از راه دور به عنوان Seton سالن ایجاد هفت نقطه آن منجر هرگز japanese, ژاپنی, پرستار. پس از یک Shavar رینولدز 3-اشاره گر سرب است که در ارقام دو برابر با 9:31 چپ و Seton سالن می توانید شروع به طعم و مزه آن است. دزدان دریایی شروع به ریختن آن در و تا 18 بعد از یک آنتونی نلسون سه گانه. آنها فقط در 5:45 دور از برنده شدن در آن است.

شیاطین آبی یکی از آخرین اجرا در آنها را دریافت و ظرف مدت نه. Seton سالن به سختی پلک. نلسون تبدیل سه نقطه بازی و پاول قرار می دهد علامت تعجب در این غالب عملکرد غرق شدن علامت تجاری خود را گام به گام به عقب بلوز با 40 ثانیه به سمت چپ.

این پایان به افسانه ای حرفه پاول در مورد خواب. این مسابقات نبرد-آزمایش دزدان دریایی فکر هیچ می دانستند — ممکن بود.

در حقیقت ما هرگز نمی دانید چگونه مارس را بازی کرده اند را برای دزدان دریایی است. وجود دارد اما این امکان — به عنوان نشان داده شده در این پست شبیه سازی شده اند می تواند یک ماه هیچ کس در اطراف در اینجا هرگز فراموش نکنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>