جنون مارس سال 2020 شبیه سازی: Seton Hall راتگرز زنده ماندن

جنون مارس زندگی می کند. پس از لغو مسابقات NCAA, پست پیش بینی نهایی براکت و صرف بقیه از هفته ارائه دور توسط دور نتایج تولید شده از طریق شبیه سازی آنلاین با تشکر از دوستان ما در whatifsports.com.

نیوجرسی یک بار در یک نسل های نجومی نیست انجام نشده است.

Seton سالن و راتگرز هر جان سالم به در برد خود در دور اول matchups در این شبیه سازی از پست NCAA Tournament bracket.

شماره 3 دزدان دریایی که دستگیر و به اشتراک گذاری از شرق به طور منظم فصل عنوان برای اولین بار از سال 1993 و همچنین ویژه گیرنده لیگ برتر فردی افتخار (Myles پاول) برای اولین بار پس از outlasted شماره 14 هوفسترا, 79-70 پشت 25 امتیاز از آمریکا و گارد. پس از عقد هوفسترا اول NCAA Tournament ظاهر از سال 2001 در هفته گذشته کا مسابقات پیروزی ارشد Desure Buie رفت و با 24 امتیاز هشت کمک و هفت ریباند.

Seton سالن روبرو خواهد شد شماره 6 پن استیت در دور دوم.

شماره 10 راتگرز که نبوده است به مسابقات NCAA از سال 1991 زدم شماره 7 مشیت 72-68. Montez Mathis مهر و موم پیروزی با یک جفت پرتاب آزاد با چهار ثانیه های باقی مانده راه اندازی دور دوم رقابت با شماره 2 ایالتی فلوریدا.

Myles پاول و یعقوب جوانلایحه Kostroun (2)

در دور اول پر از باور نکردنی پس از اتمام شماره 11 ایالتی ویچیتا و شماره 6, West Virginia تولید بزرگترین بازی هرگز دیده می شود. پس از چهار پیروزی بر ریچموند ، Shockers مورد نیاز و یک بازی به تساوی 3-اشاره گر توسط اریک استیونسون با چهار ثانیه به سمت چپ در مقررات خود را برای فصل. این کوهنوردان بالا درام با Jermaine هیلی بازی-تساوی 3-اشاره گر با هشت ثانیه به سمت چپ در اولین جلسه فوق العاده. ایالتی ویچیتا پس از آن برگزار شد در 98-94 در دو وقت اضافه.

شماره 12 Stephen F. Austin — که ضرب و شتم VCU به عنوان یک شماره 12 دانه در سال 2014 و در صدر غرب ویرجینیا به عنوان یک شماره 14 دانه در سال 2016 — بازی سیندرلا دوباره لبه شماره 5 اوهایو دولت 71-69 در جان Comeaux کراوات-شکستن شات با دو ثانیه بازی. شماره 5 Auburn که بحث ناپاک تماس دور از رسیدن به سال گذشته عنوان ملی بازی نیز قربانی یک شماره 12 دانه از دست دادن 81-68 به شرق تنسی دولت است.

در حالی که بزرگ ده بازیکن سال لوقا Garza حذف شد در شماره 6 آیووا 76-67 دست دادن به شماره 11 سینسیناتی کشور پیشرو-گلزن مارکوس هوارد نقل مکان کرد و با 29 امتیاز در ردیف 9 مارکت را 85-79 برنده بیش از شماره 8 کلرادو.

و در یک مسابقه برگشت سال گذشته قهرمانی ملی بازی شماره 7 ویرجینیا حفظ امید تبدیل شدن به اولین back-to-back عنوان برنده در 13 سال دوباره شکوه Texas Tech, 63-58.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>