جنون مارس سال 2020 شبیه سازی: Seton سالن با استفاده از متعادل تلاش برای رسیدن به نهایی

جنون مارس زندگی می کند. پس از لغو مسابقات NCAA, پست پیش بینی نهایی براکت و صرف بقیه از هفته ارائه دور توسط دور نتایج تولید شده از طریق شبیه سازی آنلاین با تشکر از دوستان ما در whatifsports.com.

این زمان اضافه کاری رفت Seton سالن راه در چهار نهایی.

فقط کوتاه از 31 سال پس از دزدان دریایی رنج می برد بحث برانگیز عنوان بازی اضافه کاری دست دادن به میشیگان, No. 3, Seton Hall را از طریق شکست به قهرمانی ملی برای دومین بار در تاریخ مدرسه, با 91-89 اضافه برنده بیش No. 4, اورگان, در این پست شبیه سازی مسابقات NCAA.

پس از سوار آمریکایی Myles پاول در طول تاریخی فصل به طور منظم و مجازی postseason اجرا دزدان دریایی پیشرفته به عنوان بازی با تلاش گروهی. پاول محدود بود به 18 امتیاز 6-از-16, تیراندازی, اما چهار تیمی های ارائه شده دو رقم به ثمر رساند و تلاش و در حالی که صف آرایی Seton سالن از 11 نقطه کسری با 6:33 چپ در قوانین و مقررات.

با پاول برگزار شد بدون گل در وقت اضافه 7-پا-2 Romaro Gill (14 امتیاز و هفت بلوک) با بازی قهرمان بعید است به ثمر رساند و شش تیم نهایی هشت امتیاز — از جمله در مسکو به ضرب گلوله روی یک پاس از پاول با 25 ثانیه به سمت چپ و مسدود کردن یک شات توسط اورگان کریس دوآرته در بازی نهایی بازی.

این تیم قبلا ملاقات on Nov. 27 در باهاما که در آن اورگان برنده 71-69 با وجود پاول 32 امتیاز.

به ادعای آن اولین قهرمانی ملی Seton سالن را مجبور به دست کشیدن کالج بسکتبال بهترین برنامه پس از دزدان دریایی’ 1989 اجرا — شماره 3 دوک. شیاطین آبی که موفق به کسب پنج قهرمانی ملی و نه عنوان بازی ظاهر تحت Mike Krzyzewski میره گذشته شماره 12 شرق تنسی دولت 87-74 در نیمه نهایی دیگر. شیاطین آبی شده اند به بازی های قهرمانی پس از پیروزی آن در سال 2015.

این عنوان بازی خواهد تولید یکی از بهترین فردی matchups در ورزش قرار دادن پاول — بزرگ شرق بازیکن سال — در مقابل دوک ستاره گارد تره جونز, ACC بازیکن سال و ACC دفاعی بازیکن سال. این امر همچنین گودال 73 ساله دوک Hall of Famer در برابر 44 ساله کوین ویلارد.

دوک باز آن فصل را با یک پیروزی نهایی شماره 1 کانزاس شد برتر تیم در کشور از دست داده و فقط یک بار از طریق اواسط ژانویه. که یکی از دست دادن بود و تکان دهنده, صفحه اصلی, اضافه کاری شکست Stephen F. Austin. شیاطین آبی نیز از دست داد تا از خواب بیدار, جنگل, آخرین مقام تیم در ACC on Feb. 25, بخشی از یک 3-3 نزدیک به فصل.

آن را اغلب دشوار است برای پروژه دوک موفقیت در مسابقات NCAA. شیاطین آبی نیست مورد علاقه را به نفع خود یا از های اخیر خود دو عنوان (2010, 2015) در حالی که سه نفر از Krzyzewski بزرگترین تیم (سال 1986 و از سال 1999 تا سال 2018) سقوط کرد.

دوک موفق به کسب هفت هشت تمام زمان جلسات با Seton سالن. دزدان دریایی’ پیروزی شیرین ترین.

پس از شماره 3 Seton سالن رسیده 1989 چهار نهایی با ضرب و شتم شماره 14 جنوب غربی میسوری ایالتی شماره 11 Evansville, No. 2, ایندیانا و شماره 4 UNLV دزدان دریایی غلبه 18 نقطه کسری برای از بین بردن No. 2, Duke 95-78 در سیاتل Kingdome. اندرو زل زل نگاه کردن با یک گل تیم-بالا 20 امتیاز برای Seton سالن در حالی که جرالد گرین اضافه شده 17 امتیاز و هشت کمک می کند.

P. J. Carlesimo شد یک پیروزی یکی از برنده شدن در یک عنوان ملی قبل از Krzyzewski اسیر یک. یکی دفاعی توقف را امن آن است. با ثانیه های پایانی در حال اجرا ساعت و میشیگان Rumeal رابینسون در حال اجرا کردن دادگاه داور جان Clougherty بدون توضیح سوت کشید گرین برای یک ناپاک با سه ثانیه باقی مانده است. رابینسون رفت و به خط و یک نقطه کسری به یک 80-79 میشیگان پیروزی.

Seton Hall نشده است به چهار نهایی. شیرین 16 تا فراموش مدرسه برای 20 سال است. در این سال شده است می تواند متفاوت باشد.

دزدان دریایی به تصویب تست چشم. کامپیوتر, آزمون, بیش از حد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>