سه بازی از دست دادن خط به راتگرز در آستانه سقوط از مسابقات NCAA bracket. که به دلیل از دست دادن شماره 4 می تواند در دست زمانی که شوالیه اسکارلت میزبان بزرگ 10-پیشرو مریلند در روز سه شنبه (7 بعد از ظهر BTN) با از دست دادن شماره 5 در افق در فصل آخر روز شنبه در خطرناک پوردو
(2 بعد از ظهر BTN).

راتگرز یکی از چند تیم که در ابتدا گرفتار کالج بسکتبال شرط بندی بازار در 2019-20 فصل است. آن را برگزار پر زرق و برق 12-4-1 رکورد برابر گسترش در اواسط ژانویه. همانطور که اغلب مورد بازارها و در نهایت تنظیم قیمت های خود را فقط به عنوان تیم سقوط به زمین است. که منجر به یک 2-4 ATS رکورد گذشته شش بازی (توجه داشته باشید که نیوجرسی sportsbooks ممنوع از اقدام در راتگرز بازی اما شانس هستند ارائه شده در نزدیکی مجاری قانونی).

چه شد به طور موقت به عنوان یک خانه بزرگ دادگاه در پیسکتاوای در حال حاضر یک سایت که در آن راتگرز از دست آشکار به عنوان یک چهار نقطه های مورد علاقه به میشیگان و که در آن شوالیه ها تا به حال به عرق سه نقطه تصمیم گیری به عنوان دو رقمی مورد علاقه بیش از دون شمال غربی و نبراسکا.

سیندرلا مربی است که تبدیل به یک کدو تنبل قبل از او می توانید لباس خود را.

هنوز هم وجود دارد زمان به تجمع و قفل در رقص پیشنهاد. بسیاری از bracketology ارزیابی خواهد شد که راتگرز به عنوان یک شماره 10 یا 11 دانه در این هفته آن زمان .500 مستقیم رکورد در احترام بزرگ ده. شوالیه اسکارلت همچنین می تواند به بهبود رزومه خود را با اجرا در هفته آینده کنفرانس مسابقات در ایندیاناپولیس.

ناتوان بازی های مربوط به حباب تیم می تواند روی حیله و تزویر به صورت تفریحی bettors. برخی از کلید به فکر می کنم از طریق آخر هفته از فصل به طور منظم:

  • عمومی به طور معمول overreacts به “نیاز” است که باعث می شود خطوط به حرکت در جهت اشتباه است. حباب تیم باید متناقض و یا آنها را نمی شود در حباب. آیا شما می خواهید به درخواست متناقض تیم برای روشن شدن بالاتر از موانع?
  • بازیکنان خود را اغلب پاسخ ضعیف به فشار. که منجر به بیمار توصیه شات انتخاب و گردش. استدلال در حاشیه صدمه دیده می تواند تیم شیمی هنگامی که زمان شروع به لغزش دور.
  • خستگی می تواند یک عامل در اواخر فصل محو. خسته کننده, برنامه, عوارض خود را گرفته است و هیچ وقت به عقب بر گردیم به سرعت. چرا خطر پول در تیم خسته?

معمولا هوشمند نیست, شرط برای سرمایه گذاری در حباب تیم, مگر اینکه شما مطمئن شوید که خط نیست متورم در برابر شما و … که جرم خود را قادر خواهد بود برای تازه ماندن و اجرا برای کل بازی.

نظر به ساخت یک لیست (در حال حاضر) از همه تیم ها است که می تواند منطقی به اعتقاد آنها در حباب. که به معنی برنامه های ذکر شده در bracketology ارزیابی از 10 دانه از طریق 12th, دانه, و از دیگران به کامپیوتر-دارای فاصله قابل توجه است. ببینید اگر شما می توانید پیدا کردن برنامه نقاط از هم اکنون از طریق پنج شنبه که در آن “نیاز به پیروزی” ممکن است تبدیل به منفی و نه مثبت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im