مارکوس موریس ” عذرخواهی برای استفاده از واژه هایی مانند “زن گرایش” برای توصیف ممفیس آنتاگونیست جائه Crowder نمی تسکین احساسات یک WNBA ،

لاس وگاس سوپراستار لیز Cambage مبهوت به نظر می رسید با توجه موریس ” احساسات در مورد زنان پس از چهار مینی نزاع و جدال در باغ مقابل ممفیس.

در توییتر Cambage که هنگامی که به ثمر رساند یک رکورد 53 امتیاز در برابر آزادی برای دالاس chimed در:

“ببخشید @MookMorris2?,” او نوشت: قبل از پاسخ به موریس ” اقدام توییتر عذرخواهی. “آنچه در مورد شما گفت:” آن یک انسان بازی ” یا ” زن مانند.'”

Cambage سپس نوشت: “زن گرایش برنده بازی هر چند.”

اواخر روز چهارشنبه موریس گفت: از Crowder “من فکر می کنم شخص است فقط او نقش بازی در راه های مختلف. بسیاری از زنان گرایش در دادگاه است. Flopping پرتاب سر خود را به عقب به کل بازی. آن را بازی و شما فقط خسته از آن در پایان روز… خود بازی نرم. او نرم است. این که چگونه او را حمل [خودش]. آن را فقط بسیار زن مانند.”

NBA منابع نشان داد موریس’ صدای بلند نطق کردن است که هنوز هم تحت بررسی های لیگ. موریس در پاسخ به طور مستقیم به Cambage که از استرالیا در یکی دیگر از تلاش برای عذرخواهی.

“عذرخواهی می کنم اگر من به جرم شوخ طبعی(h) نظر من در هر راه” موریس نوشت. “من واقعا احترام به زن در هر جنبه ای در زندگی است. نبود مطرح مانند آن. من یک فن بزرگ از مال شما. و همه چیز شما باید انجام WNBA و بسکتبال به طور کلی.”

اواخر روز چهارشنبه موریس ارائه شده اولیه او عذرخواهی کرد و گفت در آن بود گفت: “در گرمای لحظه” از رختکن به خبرنگاران گفت. “من هرگز در نظر گرفته شده برای هر یک از زنان به احساس به عنوان اینکه در هر حال من آنها میشده.”

WNBA کمیسر کتی Engelbert که به تازگی به توافق یک نقطه عطف مقابله با افزایش حقوق و دستمزد ساختار WNBA, بازیکنان, پاسخ داده است, برای اظهار نظر در مورد موریس ” views.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی