مارکوس بود می توانید از کار اخراج شدند تا حتی بیش از یک بازی شبیه سازی شده.

به عنوان او در آنجا ماند در شبدر پارک را در کار خود تجلیل سنت طولانی مدت از ارائه بیش از حد بسیاری از دزدکی حرکت کردن پیش نمایش به بخش مخالفان — متس بازی برنامه ریزی شده خود را بازی در سیاره مشتری در برابر Marlins — right-hander در زمان غرور خاص در یک زن و شوهر از changeups که رفت و برای حملات علیه سوئیچ-hitter وظیفه Jed زن lowrie, پنبه حلاجی شده از سمت چپ.

“که من ششم زمین است که من تا به حال در کارنامه. آن را به آرامی در حال رشد به خوبی زمین” بود گفت. “من احساس می کنم مثل من بسیاری از سلاح. من احساس می کنم مثل من می توانید بروید به هر زمین در هر تعداد. بنابراین آن را بسیار لذت بخش وقتی که من قادر به گرفتن یک نوسان از طریق یک lefty. … آن را به من می دهد مقدار زیادی از اعتماد به نفس.”

با توجه به MLB.com’s بیس بال دانشمند سایت بود انداخت و او را changeup 5.3 درصد از زمان در سال گذشته چهارمین اغلب پس از او وزنه (36.3 درصد) کشویی (30.9) و برش (24.1). او همچنین با استفاده از چهار درز fastball (2.4) و موبایل و کامپیوتر (1 درصد).

بود انداخت و چهار “نوبت” دوشنبه حول نزدیک به 70 رزین, او گفت:, و اجازه می دهد آنچه که ممکن است یا نه ممکن است رایان کوردل خانه اجرا به قسمت سمت چپ (آن تماس نزدیک).

“احساس خوبی احساس بزرگ” بود گفت. “بدن احساس خوب و بازو احساس می کند خوب است. … بسیار مناسب که در آن من باید.”
لوئیس Rojas تماشای دو نوبت از سیم کارت تالیا بازی قبل از ترک برای متس’ گریپ فروت, بازی لیگ و همچنان به تحت تاثیر قرار با right-hander.

“او ندارد و فاقد هر گونه اعتماد به نفس” Rojas گفت. “او تا به مقدار زیادی از انرژی است.”

Rojas اضافه شده بود قادر به تنظیم طول تفرج با گیر رنه ریورا.

“آنها تا به حال یک مکالمه مداوم بین نوبت در ستاره شرق در مورد آنچه که او در زمین انجام شد” Rojas گفت. “این یک مکالمه خوب را داشته باشد.”

هر دو بود و نوح Syndergaard انتظار می رود به عقب ماندن در پورت سنت لوسی برای سیم کارت تالیا بازی ها به جای سفر با این تیم به سواحل غرب از دولت در روز جمعه و شنبه.


پیت آلونسو بازی دوباره در روز دوشنبه 1-1 کراوات را آغاز کرده است و شش بازی در هفت روز است. بخشی از حجم کار با توجه به, J. D. Davis که با این ماجرا شانه اما Rojas گفت: آلونسو می خواستم به خارج وجود دارد. مدیر اضافه آلونسو تنظیم شده خود را در زندگی روزمره پس از فصل اول خود را در رشته.

“او را به یادگیری چیزهای جدید” Rojas گفت. “او همیشه فوق العاده [سخت] کارگر. در حال حاضر این اولین بار است که در آینده پس از بازی 162-بازی [فصل] و او را شکل روال خود را کمی بیشتر است. او کمتر زمین توپ, کمتر از نوسانات, چرا که او احساس می کند خوب در حال حاضر. کمتر است و بیشتر برای او در حال حاضر است.”


واکر Lockett رو شروع در برابر Marlins و پرتاب بدون گل سه نوبت. وجود دارد هیچ جایی برای راست دست در چرخش و او را جزئی از لیگ گزینه های معنی متس را مجبور به قرار دادن او در چشم پوشی به نگه داشتن او را.

“من تشخیص چیزهایی که” Lockett گفت جای خود را در رقابت برای چرخش. “هر راهی که من می تواند کمک به این تیم است آنچه من می خواهم به انجام است.”

و او آگاه از آنچه در آینده ممکن است.

“آن را در پشت سر من” Lockett گفت. “همه من می توانید انجام دهید این تراشه قرار می گیرند که در آن آنها ممکن است.”


مت Adams, در اولین بازی پس از بازگشت تحت قلبی آزمون رفت 0-برای-3 به عنوان DH. … Dellin Betances برنامه ریزی شده است به ظاهر دوم بهار جمعه پس از مبارزه خود را با سرعت و فرمان در شنبه اولین.


ست لوگو ساخته شده خود را در بهار اولین بازگشت از شکسته انگشت کوچک پا به بازی شیر یا خط بدون گل زمین باز یافته. Right-hander گفت: پا خواهد شد و به احتمال زیاد باقی می ماند شکسته “در حالی که” اما این احساس خوب و نمی گذارد او را بر روی تپه.


ریک Porcello طول می کشد تپه در برابر Astros در 1:05 بعد از ظهر روز سه شنبه در غرب پالم بیچ فلوریدا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im