پورت سنت. لوسی — اگر متس بودند به اضافه نمودن یک “C” به مارکوس بود نیوجرسی نمی شود آن را به عنوان کاپیتان تیم اما به معنی شاید با اعتماد به نفس ترین بازیکن در سازمان است.

در طول این دوره از یک 10 دقیقه ای در جمع با خبرنگاران پنجشنبه right-hander گفت: او بهترین ماهیچه های هسته ای و وزنه در لیگ و او را مشتاق به شروع به تسلط.

“من نمی ترسم هر لحظه” بود گفت. “من از ترس هیچ کس. من هیجان زده به سنگ است.”

پس از رفتن 4-2 با 3.77 عصر در 11 شروع می شود برای متس پس از کسب جیز آبی در مهلت تجارت بود که به دنبال یک برک آوت در سال 2020 است. در حال چرخش است که ویژگی های طولانی یعقوب deGrom و نوح Syndergaard 5-پا-7 بود در تلاش است تا به همه یادآوری او بیش از حد می تواند یک نیروی.

این متس به دست آورد بود که در حال ورود به راه رفتن خود را به عنوان یک سیاست بیمه در مقابل زاک ویلر ترک پس از فصل گذشته. و ترک ویلر آیا پذیرش پنج سال قرارداد به ارزش $118 میلیون از فیلیز. متس مدیر کل برودی ون Wagenen تصمیم به پر کردن از پشت, چرخش, اضافه کردن جانبازان ریک Porcello و مایکل Wacha.

بود بهترین کار برای متس آمد در ماه سپتامبر هنگامی که او تن به تن به یک 2.91 دوران بیش از شش شروع می شود پس از یک سنگی ماه اول پس از تجارت است.

Marcus Stroman
مارکوس بودAnthony J. باعث تخریب جهانی

“من فقط فکر می کنم هر زمان که شما در حال داد و ستد اولین بار برای من این رفتن به یک گردباد بنابراین فقط گرفتن حل و فصل شدن در روال همه چیز درست می شود کمی خاموش” بود گفت. “هنگامی که من احساس می کنم در حل و فصل, من احساس می کنم خیلی خوب بود و من نگاه به نوع حمل در سال گذشته بیش به این سال است.”

به بهبود خود را offseason تمرینات بود استخدام نیکی هافمن که قبلا برای Blue Jays به عنوان مربی شخصی و قدرت مربی. بود اعتبارات هافمن برای بهبود قدرت هسته او می گوید که به مرکزی برای موفقیت خود را. بود این تمرینات شامل “خرس خزیدن” که در طی آن او مکان یک لیوان شراب در پشت او. بود با وزن خود دست و پا می خزد بدون ریختن شراب.

“بزرگترین چیزی که من موعظه زمانی که تبادل هسته ای-استحکام ثبات و انعطاف پذیری و تحرک بنابراین خرس خزیدن نوع بالاترین سطح قادر به انجام این کار با یک لیوان شراب از ثبات” بود گفت. “این چیزی است که من همیشه با تمرکز بر. … من فکر می کنم من باید بهترین هسته ای در لیگ. من یک مقدار زیادی از کار در آن, بنابراین من بسیار با ثبات است.”

بود زده از 159 مورد بیش از 184 1/₃ نوبت در فصل گذشته و می خواهد که در مجموع به افزایش است.

“من می تواند پانچ بچه ها بیشتر. من هم بهترین وزنه در لیگ, بنابراین من می تواند به نگه داشتن توپ بر روی زمین با بهترین آنها را به عنوان خوب,” او گفت:. “این فقط یک تعادل از آنچه من می خواهم به انجام. من فکر می کنم من می خواهم به توانایی انجام هر دو در این سال: نگه داشتن توپ بر روی زمین و همچنین بالا بردن strikeouts که خواهد شد بسیار سخت به انجام, اما زمانی که من در حفظ این پیاده روی که نوع من تاکید می کنم من باید رول.”

بود گفت: “آرامش ذهن” کلید موفقیت خود را.

“من بسیار آگاهانه و این چیزی است که من تمرکز بر روی آن است که آیا خواندن که آیا آن مراقبه آن است که آیا پیدا کردن هر آنچه در آن است به نوعی از پیدا کردن من آرام” بود گفت. “من می دانم که زمانی که من در یک جای خوب وجود ذهنی من می دانم که من هستم تقریبا غیر قابل توقف به طوری که نوع از چیزی که من همیشه با تمرکز بر.

“اعتماد به نفس من هرگز مردد ، من فکر می کنم من بهترین در این زمینه هر زمان که من همیشه وجود دارد. که راه من مطرح شد و آن این است که چگونه من همچنان بنابراین اعتماد به نفس باقی می ماند همان بدون توجه به آنچه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su