Mariano ریورا: 60-بازی MLB فصل به اندازه کافی برای قهرمان واقعی

Mariano ریورا برنده چهار جهان سری حلقه هایی که بعد از خسته کننده 162-بازی به طور منظم فصل و یک پنجم پس از 161 به طور منظم فصل بازی در سال 2000.

با MLB در حال حاضر در یک اقدام بی سابقه با کروناویروس هل دادن به عقب باز روز به طور نامحدود سابق یانکی ها نزدیک گفت که او مطمئن نیست یک قهرمانی به معنی همان را پس از یک برنامه به طور بالقوه به شدت خلاصه شده فصل.

“من فکر نمی کنم شما می توانید یک بازی 60-بازی های نجومی و با شما تماس خودتان را یک قهرمان” ریورا روز جمعه گفت در ESPN نیویورک “مایکل کی نمایش” جایی که او به اصرار مردم به دنبال coronavirus احتیاطی. “هر چیزی می تواند اتفاق می افتد در 60 بازی. من فکر نمی کنم آن را به اندازه کافی. مردم نمی بازی در تمام سیلندر تمام تیم ها متفاوت است. من نمی دانم. این یک سوال بزرگ است چرا که من نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد اگر فصل شروع در ماه ژوئن یا جولای.”

اولین منظم از فصل بازی ها را می توان در این سال ممکن است پس از CDC توصیه به نوار جمعیت از 50 یا بیشتر مردم برای هشت هفته یکشنبه گذشته اما حتی که ممکن است بیش از حد امیدوار. بهار آموزش نیاز به دوباره راه اندازی شود به معنی باز روز می تواند تحت فشار قرار دادند به ماه ژوئن یا بعد بسته به اینکه چگونه این ویروس گسترش می یابد و در هفته های آینده.

کوزه بودند نزدیک شدن به به طور منظم فصل فرم هنگامی که بهار آموزش متوقف شد مارس 12. اکثر تیم های پراکنده با بازیکنان در حال حاضر مجبور به کار کردن در خانه, اما ریورا معتقد است که اخراج خواهد صدمه دیده کوزه بیش از hitters.

“Hitters خوب خواهد بود. شما می توانید آمار در یک اتاق [توسط] خود را و شروع به ضربه زدن بر روی یک توپ را روی گوه در قفس” ریورا گفت. “اما کوزه نیاز فضا. اگر این را نگه می دارد اتفاق می افتد مثل این کوزه در حال رفتن به یک مقدار زیادی از مشکلات با این.”

زبان عمومی برای اولین بار پس از آستروس’ غیر قانونی ثبت نام-سرقت رسوایی داد ریورا گفت: آنچه که آنها را “اشتباه” بود و این که مجازات شدیدتر شده است می تواند از دست.

“اگر آن را به من بود, من می خواهم به انجام بسیاری از چیزهای دیگر کمتر مصرف تنها قهرمانی دور” ریورا گفت. “کسی مجاز است که به اتفاق می افتد. کسانی که مجاز است که به اتفاق می افتد, چه تفاوتی بین پیت رز و که؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>