علامت کوبا به بازپرداخت کارکنان فروشگاه به صورت محلی در میان شیوع کروناویروس

میلیاردر علامت کوبا در توییتر اعلام کرد که او reimbursing تمام کارکنان خود را که از خوردن ناهار در محلی متعلق به رستوران های مستقل در میان شیوع کروناویروس.

“ما در! فقط ارسال ایمیل برای Mavs و شرکت من. هر کسی که اقدام به خرید از محلی کوچک مستقل (با عرض پوزش بزرگ متعلق به شرکت زنجیره ای) را دریافت بازپرداخت خود را برای ناهار و قهوه/چای. ما با شروع این هفته و رفتن از وجود دارد” کوبایی که صاحب دالاس ماوریکس نوشت.

این طرح برای حمایت از کسب و کارهای محلی رنج می برند در دست این ویروس مانند رستوران شهر نیویورک جینگ Fong — اولین توییتی توسط شرکت CivicScience.

“به عنوان بسیاری از ما شروع به کار از راه دور, آن را بسیار مهم است که ما همچنان به حمایت از جامعه ما – به خصوص کسب و کارهای کوچک. CivicScience خواهد بود reimbursing کارکنان هزینه های محلی و موسسات در این هفته و ما امیدواریم که دیگر شرکت ها انجام همان” نوشت: مدیر عامل شرکت جان ،

ماوریکس در توییتر اعلام کرد این تیم خواهد توقف همه فعالیت ها از طریق پنج شنبه مطابق با NBA دستورالعمل به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر این بیماری کشنده است.

در روز پنج شنبه کوبا گفت که او انتظار دارد NBA فصل تنها به تعویق افتاد و نه لغو.

“امیدوارم این ویروس اجرا می شود در آن دوره بیش از 60 روز یا بیشتر و سپس در آن نقطه ما می توانید شروع به تصمیم گیری در مورد: آیا در NBA بازی چه برنامه های ما به نظر می رسد مانند ما چگونه از پیشرفت وجود دارد؟” کوبا گفت: ESPN “بلند شو.”

نقشه از coronavirus موارد در آمریکا

map of coronavirus cases in the us
نیویورک پست گرافیک

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>