علامت Esper دفاع شلیک نیروی دریایی کاپیتان: آن را چگونه نگه داریم رهبران پاسخگو’

وزیر دفاع علامت Esper روز یکشنبه در دفاع از حذف یک کاپیتان نیروی دریایی که منفجر سوت در مورد شیوع کروناویروس روی خود هواپیما حامل و گفت که “ما چگونه رهبران نگه پاسخگو باشد.

“من فکر می کنم بازیگری [نیروی] کار [توماس] Modly ساخته شده بسیار دشوار تصمیم گیری, تصمیم گیری است که من حمایت” Esper گفت: در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” با اشاره به Modly را حذف سروان. برت Crozier به عنوان فرمانده یو اس اس تئودور روزولت.

“بر این اساس بود که [Modly را] که او از دست داده بود ایمان و اعتماد به نفس در کاپیتان بر اساس اقدامات خود را” Esper گفت. “پشتیبانی می شد توسط نیروی دریایی رهبری فقط یک مثال دیگر از ما چگونه نگه رهبران مسئول اعمال خود است.”

Crozier اخراج شد هفته گذشته پس از او نوشت: نیروی دریایی برنج ترغیب آنها به قرنطینه خدمه ناو یو اس اس تئودور روزولت در حالی که این هواپیما حامل بود لنگر انداخت در گوام قلمرو ایالات متحده در اقیانوس آرام.

“ملوانان لازم نیست به مرگ” Crozier نوشت.

نامه به بیرون درز شد به سان فرانسیسکو کرونیکل که در آن منتشر شده است.

Esper گفت: 155 ملوانان باید آزمایش مثبت برای coronavirus و که همه موارد “خفیف و متوسط است.”

Crozier همچنین دارای آزمایش مثبت, به گزارش نیویورک تایمز در روز یکشنبه ،

پرسیده شده توسط سی ان ان میزبان جیک Tapper چرا Crozier شد, کنسرو شده بدون رسیدگی به رفتار خود Esper گفت: یک کاوشگر است “ادامه دارد.”

او افزود که فرماندهان گاهی اوقات بدون حذف “بهره مندی از یک تحقیق” در هنگام برتر افسران از دست دادن اعتماد به نفس در آنها است.

“این قطعا منحصر به فرد به نیروی دریایی است. نیروی دریایی دارای یک فرهنگ به سرعت و قاطعانه از بین بردن کاپیتان اگر آنها از دست دادن اعتماد به نفس در آنها” او گفت:.

اما جو بایدن 2020 دموکراتیک نامزد حزب سوسیالیست گفت: Crozier درمان شده طرز فجیعی.

“من فکر می کنم آن را به کیفری راه آنها در حال برخورد با این پسر. نه خود را انجام. این ایده که این مرد ایستاد و گفت: چه بود گفت: آن را که نیروهای خود را از پرسنل نیروی دریایی بودند در معرض خطر” معاون سابق رئیس جمهور گفت: در ABC News’ “این هفته است.” “نگاه کنید که چگونه بسیاری از ویروس. من فکر می کنم مرد باید … باید یک تقدیر به جای اخراج می شود.”

اما رئیس جمهور تهمت پاره پاره Crozier برای اقدامات خود را.

“او نامه نوشت. پنج-صفحه نامه ای از یک کاپیتان. و این نامه در همه جا بود. که مناسب نیست من فکر نمی کنم که مناسب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول چهار coronavirus جلسه.”این نگاه وحشتناک آنچه که او انجام داد. برای نوشتن یک نامه. منظور من این نیست که در کلاس ادبیات. این است که کاپیتان یک کشتی … او نباید صحبت کردن که راه در یک نامه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>