علامت Gastineau می خواهد گونی خود را ضبط و او را در نهایت آماده به می گویند ،

سابق جت و گونی ارز عضو ESPN گفت: او و 22 کیسه باید به رسمیت شناخته شده به عنوان NFL تک-فصل گونی, رهبر, نه سابق غول بزرگ Michael Strahan. این Hall of Famer به دست آورده رکورد 22.5 در سال 2001 زمانی که او اخراج برت Favre که بسیاری احساس می کنید در زمان شیرجه رفتن در بازی.

“این رکورد من و من می خواهم آن را به شناخته شده است که این رکورد من,” Gastineau که به دست آورده خود را در سال 1984 ESPN گفت:. “من قصد دارم برای گفتن” من نمی خواهید به صدمه زدن به هر کسی احساسات.’ این رکورد من.”

Gastineau, 63, قبلا آرام در مورد احساسات خود را نسبت به این رکورد حتی نشان دادن و تبریک Strahan در این زمینه در سال 2001. اما او در نهایت می خواستم به “همه چیز روشن” پس از آن “سر من همه زمان ها است.”

“این یک رکورد خوب و من آن را در زمان زمان طولانی برای دریافت آن” Gastineau گفت. “از آن زمان مقدار زیادی از کار مقدار زیادی از کار که برای دریافت رکورد. سال های بسیاری کار کردم لب به لب من به آن را دریافت کنید و من در نهایت آن را کردم و آن را نباید داشته اند cheapened مانند آن بود. آن را مانند یک مخدوش سابقه بوده است.”

Jets
Michael Strahan و علامت GastineauPaul J. Bereswill AP

Gastineau که اخیر نبرد با سرطان روده بزرگ گفت: او همچنین الهام, سعی کنید برای پس گرفتن رکورد خود را پس از شنیدن مصاحبه با خوار سابق لیورپول بزرگ Pete Rose — که دوباره دادخواست MLB برای بازگشت پس از Astros,’ ثبت نام-سرقت رسوایی. Gastineau خواهد خود را ندارد و رکورد خود را. وایکینگها’ Jared Allen (2011) و جاستین هوستون با اشراف (2014) هر دو به حال 22 کیسه در یک فصل است.

Gastineau را ناکامی که او گفت: نه گسترش به Strahan شخصا بنیادی از او مایل به دیدن علامت خود را مشروع شکسته است بنابراین هیچ سوال در مورد کسی که صاحب حق است.

“من فقط می خواهم به رسمیت شناخته شود برای ثبت” Gastineau گفت. “شما نمی خواهید فرزند خود را از گرفتن یک رکورد مانند آن. من فکر نمی کنم آن را خوب است برای NFL. آن را هرگز خوب برای NFL و من تعجب NFL نمی گام.”

Strahan صحبت در گذشته در مورد رکورد خود احساس “کاسته” به دلیل آنچه Favre بود و در سال 2018 گفت که او خوشحال خواهد بود اگر کسی چنین کرده است قوچ’ هارون دونالد آن را شکست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im