علامت مراتع انتقاد دموکرات ها برای رد ارائه می دهد به گسترش بیکاری افزایش

واشنگتن — کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع به شدت انتقاد کرد دموکرات ها برای رد آنچه که او گفت: چهار نفر مختلف ارائه می دهد به گسترش 600 $در هر هفته فدرال بیکاری افزایش منقضی می شود که جمعه است.

ظاهر می شود در اتاق جلسه کاخ سفید پس از یک هفته از مذاکرات بی ثمر با بلندگو نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) و از سوی دیگر ، چاک شومر (D-NY), مراتع متهم دموکرات از رها کردن مردم آمریکا است.

“آن چهار های مختلف ارائه شده اند و در واقع رد کرد — اما مهم تر از آن, آنها حتی نمی شده است, مقابله,” مراتع گفت: صبح روز جمعه.

“دموکرات ها هستند و مطمئنا مایل امروز اجازه می دهد تا برخی از شهروندان آمریکایی که در حال مبارزه بیشتر با این بیماری همه گیر برای رفتن محافظت نشده” او گفت:.

گسترش مزایای بیکاری معرفی شده در مارس در اوج coronavirus بحران منقضی جمعه پس از جمهوری خواهان و دموکرات ها موفق به رسیدن به یک توافق سنا موکول پنج شنبه.

یکی از پیشنهادات این گزارش شده بود که چهار ماه دیگر تمدید تایید شده توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان رای از 600 $در هر هفته اطمینان بیش از 25 میلیون آمریکایی در حال حاضر احیای مزایای بیکاری می شود محافظت می شود تا دسامبر.

اما پلوسی و شومر را رد کرد که در مقابله مراتع گفت. دموکرات ها می خواهند $600 بیکاری بهره مند شوند به گذشته تا ژانویه 2021.

کاخ سفید و جمهوری خواهان تحت فشار بوده اند برای یک کاهش بزرگ به بیمه بیکاری و کاهش آن به 200 دلار در هر هفته به عنوان آنها استدلال می کنند که نرخ فعلی فراهم می کند یک عامل بازدارنده برای مردم به بازگشت به کار و در برخی موارد می پردازد و مردم بیش از خود را به طور منظم حقوق و دستمزد.

Nancy Pelosi, Chuck Schumer and DonaldTrump.
نانسی پلوسی چاک شومر و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.رویترز/گتی ایماژ

“آنچه که ما شاهد آن هستیم این است که سیاست به طور معمول از دموکرات ها در کاپیتول هیل” مراتع ادامه داد.

“دموکرات ها بر این باورند که آنها باید تمام کارت های خود را در سمت و آنها در حال حاضر به بازی این کارت در هزینه از کسانی که صدمه دیده است.”

کاخ سفید این هفته با اعزام رئیس ستاد و وزیر خزانه داری استیو Mnuchin به کاپیتول هیل به مذاکره با دموکرات ها در یک چهارم بسته محرک است اما دو طرف دور از هم ایدئولوژیک — دموکرات ها مایل به عبور از 3 تریلیون لایحه ای که اوباما مشتاق به کلاه در $1 تریلیون.

خانه ای در مه به تصویب سخاوتمندانه 2 تریلیون دلار قهرمانان لایحه اما آن در نظر گرفته شد مرده در هنگام ورود در حزب جمهوری خواه کنترل مجلس سنا.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) پرده برداری خود را بسته بسیار محدود $1 تریلیون عمل بهبود می یابد که شامل دور دیگری از coronavirus چک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>