مارک زوکربرگ مذاکرات coronavirus با Anthony Fauci در Facebook Live

امریکا coronavirus متخصص به حال یک انتخاب مطمئن: ایستادن در کنار رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید جلسه و یا سوال از میلیاردر متخصصین و اهل فن مارک زوکربرگ on Facebook.

Dr. Anthony Fauci برداشت Facebook گیگ.

Fauci و زوکربرگ تا به حال 37 دقیقه Facebook Live گفتگو روز شنبه در مورد سرعت گسترش عفونت است که مجبور است ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها به اقامت کردن کار و در خانه های خود.

مردان صحبت در مورد بسیاری از جنبه های COVID-19 از آزمایش های بالینی برای یک واکسن به چگونه به سرعت جامعه انتقال.

Fauci که منجر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت زوکربرگ که هر واکسن که نیاز به آزمایش بر روی صدها و احتمالا هزاران نفر از مردم قبل از آن می تواند به بازار آورده.

تا کنون 45 نفر داده شده واکسن در فاز اول آن تست.

“در سریع ترین ما می توانیم آن را برای رفتن به یک سال و نیم به می دانم که اگر ما یک واکسن است که ما می توانید استفاده کنید” Fauci گفت: Facebook, مدیر عامل شرکت.

بعد Fauci هشدار داد: “این خواهد بود که اولین بار, اگر آن اتفاق افتاد که یک واکسن است که خوب نگاه در ایمنی اولیه [تست] در واقع مردم بدتر است.”

روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن و Fauci sparred بیش از اینکه یک ضد مالاریا مواد مخدر خواهد بود موثر در درمان coronavirus. رئیس جمهور به نام مواد مخدر یک “تغییر بازی” و Fauci به نام برای تست بیشتر.

در طول Facebook Live تاون هال Fauci تاکید کرد که ما هنوز هم در “تشدید فاز” از این ویروس است که اسپرد از “بیش از حد کارآمد است.”

بومی نیویورکر گفت زوکربرگ که او امیدوار اجتماعی فاصله را مانع ویروس بسیار راه آن را با مرتبط ویروس است که باعث سندرم حاد تنفسی.

“آنچه که من قطعا می خواهم برای دیدن چیزی است که اتفاق افتاده است با سارس” Fauci گفت. “زمانی که بهداشت عمومی اقدامات اساسا سرکوب آن ناپدید شد و هرگز آمد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>