رئیس جنایات جنسی واحد در منطقه منهتن دفتر دادستان استعفا داد و روز جمعه — در میان Harvey Weinstein را تجاوز به عنف محاکمه این پست یاد کرده است.

مارتا Bashford قرار داده و در بازنشستگی مقالات پس از چهار دهه با دفتر دا سایرس ونس جونیور را تایید کرده است.

“…از 40 سال است که یک مدت زمان طولانی به ماندن در یک مکان و آن زمان برای من به که متوجه من خواهد بود در حال حرکت” او در نامه ای نوشت به ونس مورخ Feb. 7 و به دست آمده توسط پست. “لطفا به هر کس که شما را انتخاب کنید به عنوان رئیس بعدی که آنها در حال گرفتن تا کنون بهترین موقعیت این دفتر را ارائه کرده است — در نظر من فروتن.”

این جنایات جنسی واحد نیست نظارت دادستان از Weinstein پس از ونس جایگزین جانبازان جنایات جنسی دادستان Maxine روزنتال در سال 2018 با دستیار دا جوآن Illuzzi-Orbon است که بخشی از واحد.

روزنتال زیر آتش آمدند و پس از او گفته و با اشاره به یکی از شاکیان که بعدها از بدن خارج از مورد اعتبار بیش از مسائل به عنوان یکی از “هاروی دختران” شهادت” ،

در Bashford توصیه ونس ساخته بحث برانگیز تماس به تحت تعقیب قانونی قرار دادند در سال 2015 به اتهام اتوبوس, ایتالیایی, مدل Ambra Battilana گوتیرز حتی اگر خوار فیلم مغول دستگیر شد در یک NYPD ضبط صدا عذرخواهی خود را انجام.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو بعد دستور داد تحقیقات در ونس را از دست داده و مورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de