مری لوئیس آگهی جو Lewinger پشت برگ ‘ابدی’ میراث از طریق سختی

ایستاده در خارج از جو Lewinger را به اندازه کافی بلند و شما می خواهم ببینید که چرا او قلب و روح مری لوئیس آکادمی.

دفتر خود را — اساسا ورزشی بزرگ گنجه با یک میز و یخچال و فریزر — واقع شده است فقط در خارج از ورزشگاه کوچک در همه دختران کاتولیک دبیرستان در جامائیکا شهرکهای ملکه است. وجود دارد اما هیچ چیز کوچک درباره مردی که ساکنان آن و تاثیر او بر همه در اطراف او.

اتاق و فضای اطراف آن بودند همیشه توپی از شور و شوق و لبخند و شادی در طول 20 سال در مدرسه. بسیاری از دختران می خواهم به صرف زمان در دفتر خود فقط به اطراف Lewinger مدرسه ورزشی, مدیر, دستیار مدیر سابق و مربی بسکتبال. یا که یا او اغلب می خواهم به ظاهر و به اشتراک گذاشتن یک شوخی در داخل و یا انگیزه یکی از ورزشکاران در حال گذر و صرف نظر از ورزش است.

Lewinger درگذشت اواخر شنبه شب به عنوان یک نتیجه از عوارض ناشی از کروناویروس در این راه بیش از حد در اوایل سن 42, فقط چند روز پس از مدرسه را از دست داده دستیار مربی تیم بسکتبال دیو ادواردز به همان ویروس است که جهانی تبدیل شده است همه گیر.

Lewinger ساخته شده است که مدرسه در برنامه های ورزشی از پایین CHSAA به یکی از این شهر بیشترین احترام ممکن است مربی بسکتبال, اما او در ارتباط با هر یک از آن افراد خاص که می دانست که چگونه به راه رفتن که خط خوب بین مربی و دوست.

او نمی باید در هر یک از شرایط بهداشتی است که باید او را در معرض COVID-19. این یک یادآوری جدی است که هیچ یک از رویین تن به این بیماری همه گیر. او جان سالم به در برد با همسرش, Maura و سه فرزند.

Lewinger خانواده در حال حاضر زندگی می کردند چه احساس مانند یک عمر غم و اندوه در برخورد با مسائل جدی در سلامتی. او دوقلوها, Madison و جک هر دو ضرب و شتم سرطان کودکان به عنوان جوان و سالم هستند و در حال حاضر پر رونق است. مدیسون تشخیص داده شد در سال 2008 با مرحله چهارم تومور ويلمز یک سرطان کلیه تاثیر می گذارد که حدود 500 کودکان در ایالات متحده در هر سال. جک مورد آزمایش قرار گرفت بعد از آن که در تابستان و مرحله دوم تومور در کلیه چپ خود را داشت.

Lewinger پا به دور از مربیگری بسکتبال چند بار به تمرکز بر روی سلامت خود را. او و Maura مورد نیاز برای پیدا کردن بهترین و یا در کنار درمان به خصوص به عنوان مدیسون سرطان نگه داشته به آینده را. وجود دارد شما می توانید ببینید خستگی در چشمان او اما هرگز خو شور و شوق خود را در اطراف کودکان و نوجوانان.

“شما نگاه کنید به آنچه که او می رود از طریق هر روز و شما هرگز آن را ببینید در چهره اش” گارد Aislinn Shevlin گفت: در آن زمان. “او مانند یک ستون از قدرت برای خود و خانواده خود را برای تیم و برای مدرسه.”

Joe Lewinger
جو Lewingerیک رنگ زو

در فوریه سال 2010 زمانی که آنها 4 هر دو مدیسون و جک به خوبی به اندازه کافی برای حضور در یکی از پدر خود را از بازی — یک مری لوئیس برنده شوید. جک شد در بهبودی و مدیسون هنوز هم نیاز به پوشیدن یک ماسک و دستکش به امن است. وجود نداشت در آغوش گرفتن بازیکنان زیرا هر دوی آنها هنوز هم بسیار مستعد ابتلا به میکروب ها به علت تضعیف سیستم ایمنی بدن.

مدیسون عود یک ماه بعد و تیم بسیج در سراسر Lewinger بود که مطمئن نیستید اگر او را در پایان فصل بر روی نیمکت. مورا گفت: او را به نگه داشتن رفتن و مری لوئیس ضرب و شتم اسقف فورد توسط یک نقطه به نقطه رسیدن به CHSAA بروکلین/ملکه قهرمانی بازی.

“او گفت:” شما هر روز زندگی می کنند به همان اندازه به عنوان شما می توانید'” Lewinger به یاد می آورد ، “این چیزی است که ما باید انجام دهید در حال حاضر زندگی می کنند در هر لحظه. او گفت: “این می تواند یک شب خوب برای شما.’ “

آن Lewinger که دریافت تشویق ایستاده از تیم خود را در رختکن پس از پیروزی. او پا به دور از مربیگری خوب در سال 2012.

“همه ما می خواستیم این کار را برای آقای Lewinger و مدیسون” گارد جکی Kresse گفت: پس از بازی. “این شگفت انگیز بود. من فقط می خواستم برای قرار دادن یک لبخند بر روی آقای Lewinger ،

Lewinger که همچنین خدمت در هیئت مدیره آموزش و پرورش از میدان فرانکلین اتحادیه رایگان مدرسه منطقه پس از 2015 را صرف زندگی خود قرار دادن لبخند بر چهره دیگران. او تا به حال مقدار زیادی از دستاوردهای به عنوان یک مربی برنده شدن در یک کلاس D ایالت نیویورک فدراسیون قهرمانی در سال 2002 و یک کلاس و یک تاج در سال 2007 اما بزرگترین دستاورد بود و تاثیر او بر زندگی دیگران است. آن Lewinger را مثبت و انرژی است که بسیاری دیگر از طریق شخصی خود مبارزات و ایجاد اوراق قرضه فراتر از مربی و بازیکن.

TMLA
Maura و جو LewingerFacebook

“جدا از من, پدر بزرگ او پدر دوم-شکل به من” سابق TMLA و سنت جان گارد آماندا Burakoski گفت. “او مرا در زیر بال خود را قبل از من حتی به TMLA و مطمئن ساخته شده است که من همیشه مراقبت گرفته و نگاه کردن به. ما استدلال مانند یک پدر و دختر را بخشید یکدیگر از آنجا که ما عاشق یکدیگر و می دانستم که هیچ چیز را ما شکستن پیوند.”

وجود دارد هرگز انگیزه های نهان با Lewinger, فقط عشق و یک نگرانی عمومی برای رفاه دیگران است. اغلب شما می خواهم مصاحبه با او را در یک موضوع و از او می خواهم تا پایان درخواست شما سوالات را برای رسیدن به بهترین جواب و نتیجه را برای کودکان و نوجوانان. که آنچه در آن بود در مورد بچه های خود مری لوئیس ” کودکان و نوجوانان و یا کسانی که در CHSAA و مدرسه خود را در منطقه.

“او تغییر زندگی هر فرد او را به تماس با آنها را با دادن ابزار به موفقیت و واقعا اعتقاد آنها” گفت: سابق TMLA به جلو Maral Javadifar در حال حاضر دستیار قدرت و تهویه مربی با Tampa Bay Buccaneers. “او کشت یک فرهنگ در TMLA و ایجاد یک پایه و اساس است که جاودانه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de