مریلند ایران با رژیم صهیونیستی است. هوگان می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن COVID-19 تست ادعای ‘درست نیست’

واشنگتن — مریلند جمهوریخواه فرماندار در روز سه شنبه را رد کرد رئیس جمهور تهمت ادعا وجود دارد coronavirus تست مسائل آمریکا گفت: “این درست نیست.”

لری هوگان است که صندلی های ملی فرمانداران انجمن ناودان مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کند که او تا به حال شنیده در مورد COVID-19 تست کمبود برای “چند هفته” در مصاحبه با NPR.

“رئیس جمهور تهمت پیشنهاد کرده است که این آزمایش مشکلات بیش از. آنها ثابت شده است. این دیگر یک مسئله گفت:” NPR میزبان راشل مارتین.

“آره که فقط درست نیست” مقابله هوگان. “من می دانم که آنها گرفته ام برخی از مراحل برای ایجاد آزمون جدید, اما آنها در واقع تولید و توزیع را به آمریکا.”

“پس از آن یک aspirational چیزی که آنها گرفته اند — آنها برخی از چیزهای جدید در این نسخهها کار میکند اما آنها در واقع در این خیابان ها و این که هیچ دولتی به اندازه کافی تست,” او گفت: از دولت.

در تماس با فرمانداران در دوشنبه تهمت محروم دانستن هر چیزی در مورد تست کمبود به عنوان چند روستایی فرمانداران از جمله استیو بولاک از مونتانا دموکراتیک کاندیدای سنا هشدار داد ایالات خود مواجه می شد بحرانی کمبود.

“من شنیده ام در مورد تست در هفته” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: قبل از گفتن فرمانداران تماس بگیرید اگر آنها نیاز به هر چیزی با توجه به صوتی به دست آمده توسط رادیو فردا.

رئیس جمهور دوشنبه شب پرده برداری سریع coronavirus تست که تولید خواهد شد تشخیص در عرض پنج دقیقه. مقامات می خواهید به آن را به طور گسترده ای در دسترس است در ماه آینده.

هوگان گفت: این مهم به “دریافت حقایق در خارج وجود دارد.”

“و ما در حال گوش دادن به smart تیم coronavirus تیم, معاون رئیس جمهور و سفیر Birx و Anthony Fauci و مردم مانند آن است که در حال دادن اطلاعات واقعی به صورت روزانه است.”

این مصاحبه یک روز پس از هوگان صادر دراماتیک سه ماه اقامت در خانه سفارش به عنوان تعدادی از coronavirus موارد صدر 1,400.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>