دانش آموزان در تاوسن در دانشگاه مریلند می خواهید مسئولان مدرسه به حذف نام “نژادپرستانه” برده-داشتن سیاستمداران از ساختمان های دانشگاه با توجه به درخواست آنلاین.

گروهی از دانشجویان که خود را “ببر برای عدالت” – می خواهید خوابگاه اختصاص داده شده به افتخار ویلیام Paca و چارلز کارول به تغییر نام خود را به دلیل بدنام مستند تاریخی, یک Change.org درخواست متحده است.

“هر دو از این خانواده ها ساخته شده است ثروت خود را از بردگی و بیگاری از مردم آمریکا و تاوسن است تصمیم به جشن چارلز کارول و ویلیام Paca نامگذاری یک ساختمان پس از آنها” درخواست می خواند. “این است آنچه در تاوسن می ایستد ؟

Charles Carroll
چارلز کارولگتی ایماژ

بیش از 3,700 مردم را امضا کرده بود از تماس به نام Paca خانه و کارول سالن که از جمعه.

Paca و کارول — هر دو از آنها امضا اعلامیه استقلال — آیا هر یک از بردگان خود را بالتیمور سان ،

کارول که در سال 1832 بود یکی از ایالت دو سناتور آمریکا و بعد از آن در خدمت به عنوان رئیس سنا مریلند. او به عنوان یکی از بزرگترین slaveholders از وقت خود را بازنشسته دولت بایگان ادوارد Papenfuse به این روزنامه گفت.

Paca, مریلند, سومین فرماندار که بعدها یک قاضی فدرال به حال حدود هشت تا 13 بردگان قبل از مرگ او در سال 1799. او تحت فشار قرار دادند برای برده داری لغو می شود در یک نقطه اما هرگز آزاد بندگان خود — چیزی کاملا غیر معمول در آن زمان Papenfuse گفت.

“سزاوار آنها به یاد ندارد و برای گناهان خود اما برای دستاوردهای خود” Papenfuse نوشت: در یک ایمیل به روزنامه. “Paca مثلا یکی از پدران این لایحه از حقوق, در حالی که کارول بود که مایل به قرار دادن تمام ثروت گسترده در خط در مخالفت با حکومت استبدادی.”

اما دو تاوسن دانش آموزانی که بخشی از این گروه گفت: آنها بی حرکت توسط کسانی که دستاوردهای.

“این [ساختمان] بعد از نام برده صاحبان” دانشجو Jordan Smith به این روزنامه گفت. “ما باید این تغییر فورا. حتی به عنوان یک مقیم چرا من به عنوان یک فرد سیاه و سفید, چرا من می خواهم به زندگی می کنند تحت نام کسی که برده صاحب؟”

William Paca
ویلیام Pacaگتی ایماژ

سارا Fishkind که سفید است, تکرار اسمیت نگاهی کرد و گفت این غیر قابل قبول است که تاوسن نام خوابگاه پس از مردم ساخته شده است که اقبال خاموش “جسم سیاه” آنها به بردگی گرفته شده.

“ما نباید جشن افرادی که متعلق به بردگان” Fishkind گفت: خورشید است.

یک پیام به دنبال نظر از مسئولان دانشگاه نبود بلافاصله بازگشت اما دانشگاه سخنگوی شان ویلز گفت: Towson دریافت نکرده اند هر گونه درخواست رسمی در ارتباط به ساختمان به عنوان پنج شنبه.

اختصاص و یا تغییر نام هر ساختمان در یک دانشگاه دولتی در مریلند مانند تاوسن نمی تواند رخ دهد بدون نیاز به تایید از سیستم دانشگاه مریلند Board of Regents سخنگوی به این روزنامه گفت.

در سال 2015 مدیره رای به تغییر نام برد ورزشگاه در دانشگاه مریلند در کالج پارک. هری C. “Curley” برد ورزشگاه را به اسم حال مخالف پذیرش دانش آموزان سیاه پوست قبل از سال 1936 حکم دادگاه مجبور به دانشگاه برای انجام, بنابراین, خورشید, گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im