ماسک فروشندگان سیل Instagram میان coronavirus وحشت

تجار هاوکینگ ماسک پزشکی آب گرفتگی Instagram طول coronavirus بحران به سرمایه گذاری در, افزایش تقاضا, محققان می گویند.

حداقل 10,450 Instagram حساب ظهور کرده اند بیش از چهار ماه گذشته فروش ماسک استفاده می شود در سراسر جهان برای محافظت از مردم از ویروس مرگبار, با توجه به گزارش از رسانه اجتماعی شرکت تحقیقات شبح داده است.

با “مشکوک” حساب عمدتا در چین بر اساس رشته, سوالات طریق واتساپ و پرداخت بیش از پی پال به حرکت سهام خود را, محققان می گویند. فروشندگان نشو و نما حتی اگر Facebook — Instagram شرکت مادر — ممنوع تبلیغات برای ماسک حدود یک ماه پیش.

“هیچ تضمینی وجود ندارد که تبلیغ محصولات واقعی هستند و امن به ذکر است امکان سلامت و ایمنی تهدید برای یک خریدار بالقوه” شبح اطلاعات محققان نوشت: در روز دوشنبه گزارش شد که اولین دقیق توسط وال استریت ژورنال.

این شرکت شناسایی شده و در مجموع 25,861 Instagram posts پزشکی فروش ماسک و گفت: تعداد پست ها منفجر شد و همراه با این بیماری همه گیر. حساب با استفاده از هشتگهای برای ترویج اجناس خود را مانند “#surgerymasks” و “#n95” اشاره به این نوع از ماسک تنفسی استفاده می شود سلامت کارگران محققان دریافتند.

فروشندگان تا حد زیادی hawked ماسک ساخته شده توسط 3M که با نام تجاری به نظر می رسد در حدود 85 درصد از ارسال شده تصاویر, با توجه به روح داده. مینه سوتا مبتنی بر تولید غول — که رئیس جمهور تهمت به تازگی دستور به تولید N95 ماسک — هشدار داد در ماه گذشته از افزایش جعل و تقلب از محصولات آن است.

E-شرکت تجارت الکترونیک مانند آمازون و eBay نیز مبارزه مشکوک تجار نگرانی در مورد قیمت سنگ آهن در بازار. eBay را ممنوع کرده است لیست برای مراقبت های بهداشتی ماسک و آمازون کشیده بیش از 1 میلیون جعلی و محصولات آسیا از آن بازار در ماه فوریه است.

اما کسانی که سیستم عامل نیز پروتکل های غربالگری برای فروشندگان ساخت Instagram جذاب تر برای کسانی که به دنبال حرکت ماسک تحت رادار با توجه به روح داده.

Facebook مقابله با این حساب Ghost داده های شناسایی شده علاوه بر از بین بردن میلیون ها نفر از تبلیغات و تجارت, لیست, ماسک coronavirus تست کیت ها و دیگر منابع حیاتی یک سخنگوی شرکت گفت. اجتماعی-رسانه های غول پیکر نیز در پایین ترک خورده محتوا است که وعده برای درمان ویروس و یا گسترش تئوری های توطئه در مورد این بیماری است.

“ما در حال تمرکز بر جلوگیری از بهره برداری از این بحران و حذف بسیاری از حساب و مسدود شده بسیاری از هشتگهای گنجانده شده در این گزارش,” the Facebook سخنگو در بیانیه ای گفت. “ما با استفاده از چند خودکار تشخیص مکانیزم برای جلوگیری و یا حذف این مواد از پلت فرم ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im