توده جریان یک موفقیت برای کلیسای جامع سنت Patrick

همه آنها نیاز به انجام به افزایش جرم حضور داشت به بستن درهای کلیسا.

با توده ها به حالت تعلیق تا اطلاع ثانوی با توجه به coronavirus کلیساهای کاتولیک در سراسر کشور به طور ناگهانی مصرف الکترونیکی بزرگراه به بهشت — جریان و پخش و خدمات زندگی می کنند به طوری محله های کشیش نشین می توانید در خانه.

کلیسا مقامات می گویند الکترونیکی حضور و غیاب معجزه آسا.

با یک برآورد 150,000 نفر یا بیشتر را به تماشای 10:15 صبح یکشنبه توده های جشن توسط کاردینال تیموتی دولان از کلیسای جامع سنت Patrick — صندلی ظرفیت 2,400 — پس از 8 مارس.

St. patrick’s Cathedral مقامات گفت: پست است که آن جریان داده ها نشان می دهد که برای 10:15 صبح به جرم در مارس 22, وجود بیش از سه برابر تعداد بازدید کنندگان از نوعی است که در کلیسای جامع شلوغ ترین جریان روز از سال کریسمس و یا عید پاک.

“البته این ایده آل نیست اما من خوشحالم که ما کاتولیک شبکه می تواند با ارائه این خدمات به مردم ما در این زمان دشوار” گفت: Monsignor جیم Vlaun از ایمان کاتولیک شبکه که اندازه گیری آنلاین بینندگان 10:15 صبح یکشنبه توده ها در خیابان پت در هفته های اخیر.

بینندگان از livestreamed توده ها در سنت پاتریک سایت شات از طریق کلیسای جامع vaunted سقف در حال رشد از 577 بینندگان در 8 مارس را به 10,892 در 15 مارس به عظیم 26,116 در مارس 22, با توجه به داده های خود را.

پس هر یک از کسانی که “بینندگان” نشان دهنده یک صفحه نمایش فیزیکی تعداد کلی بینندگان است به احتمال زیاد به طور قابل توجهی بالاتر, دو کیر در حداقل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de