میدان عظیم بیمارستان برای coronavirus بیماران رفتن در پارک مرکزی

یک مسیحی انجیلی امداد سازمان در روز یکشنبه شروع به راه اندازی یک بیمارستان صحرایی در پارک مرکزی برای کمک به شهر نیویورک مقابله با له از بیماران بیمار توسط کشنده coronavirus.

Samaritan’s Purse — که رهبری فرانکلین گراهام پسر مرحوم کشیش تلویزیونی بیلی گراهام — trucked در چهار تریلر از چرخ دنده ها از جمله چادر, تخت, شخصی, تجهیزات حفاظتی و 10 هواکش به طور جدی بیمار است.

یک تیم از 70 مراقبت های بهداشتی کارگران از اطراف ما خواهد بود به رهبری دکتر الیوت Tenpenny که قبلا تحت درمان بیماران ابولا در غرب آفریقا پناهندگان سوری در عراق و قربانیان زلزله در اکوادور.

“این صادقانه ترین و محتمل محل ما تا کنون بوده است,” او گفت: پست.

“من هرگز حدس زده ما می آیند به شهر نیویورک با چیزی شبیه به این. اما نیویورک هرگز فکر نمی کردم این امر می تواند در برخورد با یک بیماری همه گیر است یا نه.”

در ساعت 8 صبح, 20 داوطلبان از اپل بزرگ کمک 50 samaritan’s Purse کارکنان راه اندازی اولین چیزی خواهد بود 14 چادر پوشش از 50 ، 000 فوت مربع از پارک های جنوب شرق علفزار.

اواسط بعد از ظهر, سه بنا شده است.

چادر را جای 68 بیماران از جمله 10 موقت در واحد مراقبت های ویژه است که دارای یک هواکش برای هر بیمار است.

Round-the-clock ساخت و ساز است که انتظار می رود در مجموع 48 ساعت با بیمارستان مجموعه ای برای باز کردن در صبح روز سه شنبه.

شهر ارائه پشتیبانی لجستیکی و هماهنگی و همچنین تسریع اضطراری سفارش کار به اجازه کار در اموال عمومی سخنگوی شهردار, بیل د Blasio گفت.

این بیمارستان صحرایی را پیاده روی خواهد کرد, اما به جای درمان بیماران منتقل شده و در آنجا توسط بیمارستان کوه سینا شبکه از جمله آن نزدیک گل سرسبد بیمارستان در خیابان پنجم.

یکی دیگر از سیستم بیمارستان کوه سینا وست آمد آتش در هفته گذشته زمانی که پست منتشر شده در صفحه اول عکسی که نشان داد و طی آن پرستاران با پوشیدن کیسه زباله برای محافظت از خود از coronavirus.

یک مدیر پرستاری در کوه سینا در غرب Kious کلی نیز از این بیماری فوت در روز سه شنبه با خواهر خود گفتن پست او “مطلقا” به اعتقاد او آلوده وجود دارد.

کوه سینا نمی بلافاصله پس از بازگشت از یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>