کارشناسی ارشد سال 2020 تاخیر می تواند بهترین چیز برای تایگر وودز

بدن خود احساس آنچه در آن زمان بود.

“من احساس پر انرژی” تایگر وودز گفت: به تازگی. “من احساس واقعا زنده و سیمی و تحریک پذیر و من نمی دانم که چه می گذرد.”

جنگل ها به زودی قرار داده و روز و ماه با هم و نمیفهمد این قرار بود شروع کارشناسی ارشد در هفته, این هفته او در اصل برنامه ریزی شده برای دفاع از خود پنجم کت سبز پس از پیروزی دراماتیک در سال 2019. اما وجود دارد هیچ مسابقات به دفاع در باشگاه گلف آگوستا ملی. حداقل هنوز رتبهدهی نشده است. این COVID-19 همه گیر است و قرار است در ورزش جهان را در خود نگه دارد. کارشناسی ارشد موکول شده است برای نوامبر. 9-15.

جنگل’ بدن ظاهرا نمی توانید این یادداشت واکنش ناخودآگاه به سال و سال آموزش در اوج بیماری که مارس رول در اطراف.

“بدن من آماده بود برای رفتن و من نمی دانم که چرا من بازیگری است که راه” جنگل گفت: در مصاحبه با Henni Zuel از GolfTV.

چگونه سالم بدن خود را در واقع می شده اند را نمی توان شناخته شده است. جنگل است و نه رقابت در تور PGA رویداد پس از Feb. 16 در Riviera باشگاه کشور. او از دست رفته کل فلوریدا نوسان با کمر سفتی. نگرانی خود را از مسائل ممکن است معطل تا استادان بزرگ هنگامی که جنگل کشیده مسابقات قهرمانی بازیکنان یک هفته قبل از این مسابقات لغو شد و پس از دور اول به دلیل coronavirus.

در مصاحبه خود با GolfTV جنگل چپ تصور او می شده اند و سالم اگر اساتید شد, بازی های برگزار شده این هفته اما او اعتراف کرد او بهره مند جسمی از وقت خود را دور از رقابت است.

“من قادر به نوبه خود منفی به مثبت” جنگل گفت. “من قادر به آموزش زیادی قادر به بدن من به جایی که من فکر می کنم باید آن را در.”

گلف برنامه ریزی شده است خورند با انصراف از باز کردن و کارشناسی ارشد در خدمت به عنوان آخرین سه رشته در امریکا است. PGA قهرمانی به نقل Aug. 3-9 در TPC هاردینگ پارک در سان فرانسیسکو و ایالات متحده باز به سپتامبر. 17-20 در بالدار پا باشگاه گلف در ممرنکک به دنبال کارشناسی ارشد در نوامبر است.

آن جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه جنگل با این نسخهها کار راه خود را از طریق سقوط برنامه خود را به بهترین شانس را برای دفاع از کارشناسی ارشد خود را در مسابقات قهرمانی. به نظر می رسد او ساخته شده بسیاری از خود را شکستن. او ادامه داد: برای بازی گلف به عنوان یک عضو از مدال آوران باشگاه گلف در فلوریدا شده است و صرف وقت با کیفیت با خانواده اش.

“این خوب است به آمار توپ گلف و بازی کمی,” او گفت:, و اضافه کرد: “این عجیب و غریب در تمرین با هیچ هدف نهایی است.”

او همچنین در توییتی عکس کارشناسی ارشد شام او در صفحه اصلی شامل منوی همان او را به خدمت در قهرمانان شام در آگوستا از جمله کیک و milkshakes برای دسر.

جنگل نیاز به یک استراحت. هنگامی که ما در گذشته او را دیدم در فرانسه کشور, باشگاه او 76-77 در آخر هفته گذشته در میان بازیکنان را کاهش دهد.

“او تا به حال شده است بازی بسیار خوبی بود و شبیه او می تواند انجام آنچه او می خواست به انجام و سپس در L. A. چیز در جهت اشتباه” ESPN گلف تحلیلگر اندی شمالی گفت: پست. “او نمی تواند نوسان در این راه او می خواست.”

آن را آسان به را فراموش کرده ام چگونه شکننده جنگل را می توان پس از چهار عمل جراحی. پس از تمام aliments او تا به حال برای غلبه بر جنگل پیروزی در آگوستا ملی در ماه آوریل گذشته بود که یکی از آن لحظات جادویی در ورزش است. او برنده پنجم کت سبز 22 سال پس از گرفتن خود را اول و سپس خاموش پیروزی 2019 در ماه دسامبر با خدمت به عنوان یک کاپیتان در برنده جمهور ایالات متحده آمریکا جام جهانی تیم.

جنگل’ دفاع در کارشناسی ارشد بود بسیار پیش بینی با توجه به حضور رقبای همکار مانند Rory McIlroy بروکس Koepka و داستین جانسون. اما حقیقت این است که آن را نمی خواهد برگزار شد, همان, درام, اگر جنگل نبود سالم به اندازه کافی معتبر دفاع. در حال حاضر او باید زمان بیشتری برای آماده شدن برای یک تاخیر نجومی — اگر یکی وجود دارد.

“اگر یک مرد یک مشکل فیزیکی این به او فرصتی برای کار بر روی آن و یا شاید آن را ثابت این نوع از چیزی که آنها ممکن است در طول انجام یک offseason,” شمالی گفت:. “شما نمی دانید که برای مطمئن شوید که در آن او بود. رفته از طریق بسیاری از همان چیزهایی که شما متوجه بدن خود را کار نمی کند برخی از هفته. ما از طریق است که ما در زندگی عادی اما آن را اغراق آمیز برای یک مرد مانند ببر است که مسائل بازگشت و در تلاش است به انجام یک کار بسیار پیچیده حرکت بدن ورزش است.”

آن را به احتمال زیاد خواهد تمرکز صرفا در رشته اگر همه چیز طبق برنامه است. نشسته بر 15 قهرمانی عمده او نیاز به سه مطلب به کراوات جک نیکلاس’ رکورد. در سن 44 زمان است که از ذات.

PGA قهرمانی است پنج ماه دور به جنگل مقدار زیادی از زمان برای راه اندازی برنامه های خود را.

“من قصد دارم به نشستن با من در تیم و کشف کردن آنچه که بهترین تمرین برنامه” جنگل گفت. “آیا مسابقات من نیاز به بازی به آماده می شود ؟ چقدر من بازی ؟ چقدر من بقیه ؟ تمام چیزهایی که در هوا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>