کارشناسی ارشد 2020: چگونه آگوستا ملی بازی خواهد کرد متفاوت در ماه نوامبر

کارشناسی ارشد اتفاق نمی افتد بدون باشگاه گلف آگوستا ملی نیاز به کنترل بسیار بیش از این رویداد به عنوان امکان پذیر است. که می شده اند اگر درست صورت رفت و به عنوان برنامه ریزی شده این هفته به جای به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. و از آن خواهد شد درست است که این باشگاه امیدوار به بازی میزبان را به آن گرامی اصلی قهرمانی در rescheduled تاریخ Nov. 12-15.

البته تفاوت بین ماه های آوریل و نوامبر در گرجستان انبوه هستند. معروف azaleas نمی تواند در شکوفه — و هیچ مقدار از یخ می تواند تغییر کند حتی اگر انجماد گل در گذشته است و تاخیر در رنگ خود را از ظاهر تا زمان مناسب از بهار است. درختان خواهد بود تغییر رنگ پس اضافه کردن برخی از رنگ نارنجی که به خیط و پیت کردن پس زمینه سبز. و شرایط را کمی متفاوت در راه چند با درجه حرارت به طور متوسط پنج تا 10 درجه سردتر در ماه نوامبر نسبت به ماه آوریل است.

پس از آن ممکن است نگاه متفاوت اما نمی توان آن را غیر قابل تشخیص است.

“بدیهی است که شما در حال رفتن به از دست گل اما من فکر می کنم این مسابقات خوب خواهد شد” گفت: جک نیکلاس که یک رکورد شش کارشناسی ارشد پیروزی های خود را در رزومه. “شما باید خوب آب و هوا ، روز خواهد بود کمی کوتاه تر از آنها در ماه آوریل به طوری که آنها را متفاوت شروع زمان.

“آنها در حال رفتن به مبارزه با فوتبال, کمی, اما من هنوز هم فکر می کنم مردم خواهد آمد و مردم از آن حمایت خواهد کرد. مردم واقعا خواهد بود که مایل به تماشای آن در تلویزیون است.”

دلیل کارشناسی ارشد رشد کرده است به چنین برجسته است که به دلیل هیجان بیرون کشیده شده توسط گلف است. سوراخ بسیار استادانه طراحی شده و جایی است که همیشه در شرایط ایده آل تولید ترین درام.

اما این باشگاه فوق العاده مرموز در مورد بسیاری از شیوه های آن است که یک نظرسنجی حداقل یک دوجین superintendents که در آنجا کار می کرد و محلی کشاورزی که مشورت نه تنها یک توافق برای رفتن بر روی رکورد با پست. سخت گیرانه رسانه ها سیاست های این باشگاه را ترک تنها زمان رئیس باشگاه با اجازه به صحبت علنی با یک نفر در ارتباط با این باشگاه تکرار قدیمی سرود: “آگوستا ملی صحبت می کند با یک صدا.”

اما پایه شیوه های تعمیر و نگهداری از زمین گلف بسیار به راحتی گذاشته. این باشگاه تنها برای چند ماه از یک سال و بسته شدن در جنوب تابستان بین اواخر ماه آوریل و اواسط ماه اکتبر. در طول تابستان اساسی برمودا چمن می رود تا به بیش از یک اسفنجی سطح است که پس از آن می سوزد برای ایجاد یک قهوه ای چشم انداز است. زمانی که این باشگاه بیشتر از نگهداری آن در زمین گلف.

اما در اوایل بهار قبل از اعضای “مجمع” در ماه مارس باشگاه بیش دانه با چاودار, چمن, ویژه رشته های تولید شده توسط یک محلی کشاورزی. چون برمودا است خفته چاودار می گیرد و ایجاد می کند که مخمل خواب دار, تنگ, سبز, سطح است که به تعریف نگاه از زمین گلف. آنها اغلب همین کار را در اوایل پاییز قبل از “حزب باز” در اکتبر اما در آن زمان وجود دارد می تواند یک کمی از چمن برمودا هنوز شکوفایی.

که بدان معنی است که اگر آب و هوا باقی می ماند داغ به سپتامبر, آن می تواند یک کمی قهوه ای در مکان و می تواند ایجاد محکم بازی شرایط در برخی از مناطق و نرمتر در دیگران بسته به آب و هوا بلافاصله قبل این مسابقات است.

“اگر آنها بیش از آن دانه آنها به بیش از بذر آن را در ماه سپتامبر و معمولا چمن خواهد بود بسیار سرسبز و نرم و هم سخت نگه داشتن توپ گلف گفت:” پيونگ که همچنین با اشاره به این که باشگاه را مجبور به در نظر داشتن تنها پنج ماه های زمستان به آماده شدن برای 2021 کارشناسی ارشد در آن معمول مارس خرما به جای یک سال کامل. “اما من مطمئن هستم که آنها می شکل که.”

آنها نمی خواهد که به نگرانی در مورد سبزی که همه زیر سیستم های هوا در زیر این امکان به صورت دقیق کنترل رطوبت. (همین کار را برای برخی از fairways.) که به معنی قرار دادن سطوح را بازی واقعی خود را سریع موجدار شهرت.

اما باد غالب را از جنوب در بهار به شمالی در پاییز و است که می تواند تغییر ماهیت برخی از قابل تشخیص ترین چاله ها در جهان است.

“سه نفر از چهار همتراز 5 را با یک شمالی باد خواهد شد برخی از نوع ملایم و بنابراین شاید نه همان مقدار از birdies و عقاب به عنوان آنچه که ما در حال استفاده می شود به زمانی که ما خوب گرم آب و هوا در مه” گفت: 2008 برنده کارشناسی ارشد ترور Immelman. “اما پس از آن در سمت تلنگر, شما در حال رفتن به برخی از دیگر به طور سنتی سخت تر حفره های که در حال رفتن به برخی از کمک به از که شمالی باد. … که شروع از گوشه آمین [حفره های 10 و 11 و 12] که همه رفتن به آینده downwind بنابراین این ممکن است کمی کوتاه تر.

“اما همه در همه, من فکر می کنم آن بازی در ماه نوامبر — و من انجام داده ام که در بسیاری از موارد — به ثمر رساند برنده کاملا نمی تواند به عنوان کم به عنوان آنچه که ما در حال استفاده می شود به بیش از چند سال گذشته است.”

بنابراین اگر استادان آیا رفتن در ماه نوامبر ممکن است نگاه کمی متفاوت است. اما مطمئن آگوستا ملی خواهد مطمئن شوید که آن را هنوز هم کارشناسی ارشد.

“من فکر می کنم این فوق العاده خواهد بود” گفت و سه بار برنده گری بازیکن. “من خیلی خوشحال هستم از این مسابقات است که هنوز هم در حال برنامه ریزی و لغو نیست. من نمی توانم صبر کنید برای بازگشت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im