مت Gaetz: این ناعادلانه برای ریچارد با مته سوراخ کردن برای نگه داشتن صندلی وقتی کتی هیل استعفا داد

تشکر. مت Gaetz ناودان همکار جمهوری خواه ایالت ریچارد بورر این هفته خواستار آن ناعادلانه برای او به نگه داشتن خود را بسازید پس از “درهم کوبیدن همه آمریکایی” هنگامی که او را “رها” سهام پیش از coronavirus همه گیر در حالی که سابق تشکر. کتی هیل تحت فشار قرار دادند بیش از رضایت طرفین امر با یک کمپین aide.

“@KatieHill4CA اجرا می شود خارج از کنگره برای درهم کوبیدن یک کمپین کارمند وجود ندارد و هر گونه شکایت” Gaetz (R-فلوریدا) توییتی دوشنبه بعد از ظهر.

“@SenatorBurr باقی می ماند و به هوش رئیس پس از درهم کوبیدن همه آمریکایی ها با دروغ اطمینان ما w opeds در #COVID در حالی که او ریخته سهام خود را نمونه کارها زود است. این عادلانه نیست,” او اضافه شده است.

فلوریدا جمهوری خواه با اشاره به رسوایی اطراف آن را با مته سوراخ کردن برای فروش $1.7 میلیون در داد و ستد عمومی سهام فقط یک هفته قبل از سقوط بازار به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

در آن زمان با مته سوراخ کردن sat در جلسات محرمانه در نزدیکی صورت روزانه در coronavirus و عمومی کم اهمیت جلوه دادن تهدید به زودی به صورت همه گیر در رسانه ها ظاهر و op-eds او نوشته شده.

Richard Burr
ریچارد با مته سوراخ کردنگتی ایماژ

خود را در تصمیمات سرمایه گذاری ساخته شده فقط قبل از ورود به بازارهای سقوط led منتقدان در دو طرف راهرو به او اعتراض غنی سازی خود را خاموش ملی بحران اقتصادی است.

با مته سوراخ کردن است پس گفت که سهام خود را خرید و فروش شد و تنها هدایت عمومی و گزارش های رسانه ها در مورد به سرعت در حال گسترش ویروس. او همچنین می گوید که او درخواست کرده است سنا در کمیته اخلاق بررسی های خود را انجام.

هیل (D-کالیفرنیا) استعفا داد و کمتر از یک سال به دوره اول در کنگره تحت شدید نور افکن در سه راه ارتباط با شوهر و یک زن کارمند.

رسوایی در اطراف او بدتر زمانی که عکس های برهنه سابق کنگره شروع به نشت و او را متهم به داشتن رابطه با یک جداگانه قانونی مشاور در دفتر او که موجب یک خانه کمیته اخلاق شد.

Katie Hill
کتی هیلگتی ایماژ برای سازندگان

در حالی که تپه copped به “throuple” رابطه او به شدت رد می کند هر امر با کاپیتول هیل کارمند و گفت که نشت در مورد زندگی شخصی او بود که از او سوء استفاده شوهر جدا.

Gaetz دفاع تپه در ارتفاع رسوایی در پاییز گذشته به tweeting در آن زمان “این فقط پوچ. تنها کسی که به نظر می رسد که یک گله است @RepKatieHill را soon-to-be ex. چه کسی در میان ما خواهد به نگاه کامل اگر هر ex به بیرون درز هر عکس/متن ؟ کتی نیست و در حال بررسی توسط اخلاق یا بدخیم چرا که او کسی صدمه دیده است – به این دلیل است که او متفاوت است.”

“من خدمت در نیروهای مسلح با کتی و در حالی که ما اغلب مخالف در ماده او همیشه به خوبی آماده متمرکز و متفکر” او ادامه داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>