مت هاردی می پیوندد AEW لوک هارپر نشان داد که از دیدگاه

مت هاردی اتحاد پیوست همه نخبگان کشتی. او نه فقط تاریکی سفارش را واجب.

هاردی اولین بسته یک “AEW دینامیت” چهارشنبه شب طی آن سابق WWE superstar برودی لی (لوک هارپر) شد نشان داد به عنوان واجب. هر دو تا به حال شایعه شده است برای ماه ها به پیوستن به ارتقاء.

هاردی, 45, به نظر می رسد به عنوان خود را “شکسته” شخصیت در سطح فوقانی روزانه محل در جکسون ویل فلوریدا., در طول یک رویداد برگزار شد بدون فن با توجه به کوروناویروس. آن را پس از دایره درونی ضرب و شتم نخبگان در یک مسابقه برای تعیین این که کدام جناح را دریافت کنید مزیت در “خون و احشاء” بازی (AEW نسخه WarGames) است که برگزار خواهد شد در قسمت بعدی از دینامیت. او شرح داده شده توسط دیگران عضو مت جکسون به عنوان یک دوست و کسی که بدهکار نخبگان به نفع. هاردی که WWE قرارداد به پایان رسید 1 مارس است که احتمال وقوع نیک جکسون در مسابقه پس از او مجروح شد و در هفته گذشته در داستان است.

The 40-year-old لی که به طول انجامید کشتی برای WWE در ماه اکتبر وارد برای اولین بار در دینامیت پس از شکل, حمله به شیراز بدون سانسور عضو کریستوفر دانیلز در حلقه با بقیه تیره سفارش جناح. هاردی و لی ورود به پایان می رسد ساخت است که به طول انجامید بیش از یک ماه و شامل 12 قسمت از هاردی “رایگان حذف” یوتیوب نشان می دهد تاریخ و زمان آخرین هوا که مدت کوتاهی قبل از او وارد دینامیت.

در طی ماه گذشته AEW فرستاده متعدد و مرموز پیام های رسانه های اجتماعی است که شامل کلمات پنهان, شماره, پازل ها و تصاویر به مکمل های روی صفحه نمایش ساخت به تعالی را یکی پس از ورود این شرکت ساخت آن معلوم نیست اگر آن خواهد بود هاردی یا لی. هاردی که مت و نیک جکسون در دو در “رایگان حذف” قسمت حتی ارسال شده کلمات به توییتر در اوایل روز شنبه که در آن حرف اول و عقب املای والا فقط برای اضافه کردن به منحرف کردن.

مت برادر جف که مبارزه قانونی و سوء مسائل هنوز تحت قرارداد با WWE پس از تحمل یک مصدومیت زانو که منجر به تمدید قرارداد خود را. جف هاردی به عمل بازگشت پس از نزدیک به 11 ماه در هفته گذشته در “Friday Night SmackDown.”

مت هاردی در یک ویدیو یوتیوب ارسال شده در مارس 2, ستایش وقت خود را با WWE و گفت: شرکت “مرا درمان بزرگ به عنوان یک کارمند.” او همچنین خطاب به همین دلیل او نه نشانه برگشت با WWE.

“دلیل من نیاز به ترک WWE است زیرا وقتی که می آید به من خلاق موضع و خلاق چشم انداز و زندگی حرفه ای من که در آن من می خواستم برای رفتن به این سه یا چهار سال است که من به صرف به عنوان یک فعال در حلقه حرفه ای من فقط احساس می کنم که WWE و من در صفحات مختلف ،” هاردی گفت. “و این بسیار مهم است برای من چون من عاشق این کسب و کار است.”

AEW و آن استعداد نشده است خجالتی, صحبت کردن در مورد کشتی گیر-رانده فرایند خلاق آنها بدون نوشتن تیم های حاضر در WWE. در راه خود را از WWE هاردی از دست داد متعدد در مسابقات اسکواش شد و مورد ضرب و شتم توسط رندی اورتن به عنوان بخشی از یک رسلمنیا داستان.

WWE اجازه نداد مت هاردی به استفاده از خود را “شکسته” شخصیت – که او شروع به در ضربه کشتی کج — برای یک زمان کوتاه اما شخصیت به اوج خود رسید و با نهایی حذف در “دوشنبه شب Raw” از هاردی ترکیب در مارس سال 2018 است. هاردی داده خواهد شد یک فرصت برای تقویت آن در AEW.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de