شهردار de Blasio, Carranza رول نیویورک, مدرسه, بازگشایی, برنامه ریزی برای سقوط

شهردار بیل د Blasio رسما معرفی شد مدرسه بازگشایی طرح جمعه — فراخوانی برای یک هفته نامه “حاوی رویکرد” از در کلاس و آموزش آنلاین برای “اکثریت قریب به اتفاق بچه ها.”

اکثر دانش آموزان را از لحاظ جسمی در کلاس دو تا سه روز در هفته شهردار گفت.

“شما قطعا می توانید بگو آره میخوام دشوار جاوا را به مقدار زیادی از کار’ ” Hizzoner به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس تلفنی.

او گفت: در این شهرستان روزانه مثبت-تست میزان coronavirus باید باقی می ماند در زیر 3 درصد برای برنامه به کار می کنند. او گفت: روز جمعه آمار و ارقام نشان می دهد آن را ثابت مانده در 1 درصد است.

کشف یک واکسن برای مرگبار سرایت خواهد کمک به مدارس “بازگشت به قدرت” د Blasio گفت: با اشاره به در مدرسه یادگیری است.

او گفت: آن را “قابل تصور” است که مدارس می تواند به طور کامل بازگشایی برای سایت آموزش بدون واکسن اگر تعداد ویروس موارد در این شهرستان می شود عملا وجود ندارد اما افزود که این سناریو خواهد بود “دشوار است.”

هر مدرسه با طرح متفاوت خواهد بود بین یک تا سه روز در یادگیری دانش آموز با بقیه هفته مدرسه از راه دور بسته به چیزهایی مانند آن ثبت نام و طرح شهرستان خبر داد.

Richard Carranza dn Bill de Blasio
ریچارد Carranza, dn, بیل د BlasioAlamy عکس سهام

مدارس صدراعظم ریچارد کررنزا که به نظر می رسد با شهردار در کنفرانس مطبوعاتی گفت: “ما می خواهیم دانش آموزان به عنوان های زیادی را در شخص که ممکن است تجربه” در حالی که نگه داشتن در ذهن بهداشت محدودیت.

او گفت: آنها تصمیم گیری در حال حاضر به دلیل “ما می خواهیم به برخی از قوام به پدر و مادر است.

“ما واقعا در برخورد با … ناقص solutions,” او گفت:.

شهرستان سالن است رو فشار دوگانه از شهر معلمان و مدیران اتحادیه های کارگری بیش از بازگشایی. هر دو گروه باید شکایت در مورد عدم ایمنی مناسب و لجستیکی آماده سازی است.

شهر وزارت آموزش و پرورش سخنگوی دانیل Filson در بیانیه ای گفت جمعه “سلامت و ایمنی در تمام نیویورک شهرستان, دانش آموزان, معلمان و کارکنان اولویت وقتی که می آید به بازگشایی.

“برای اطمینان از ایمنی از تمام نیروهای جدید ما در حال برنامه ریزی برای باز کردن تمام ساختمان ها در همان زمان در ماه سپتامبر با عادلانه فضا های ترتیبات میان شرکت واقع مدارس از جمله منشور.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>