دستمزد ساعتی کارگران در مک دونالد در روز سه شنبه به دنبال پرداخت مرخصی استعلاجی برای کسانی که کار در آن به ما رستوران ها و به روز رسانی به پروتکل های ایمنی به عنوان coronavirus موارد در ما افزایش یابد.

برگر های زنجیره ای است و نه روت و یا با توجه به هر دستورالعمل در اپیدمی مک دونالد آشپز و صندوقداران در ارتباط با کار گروه مبارزه برای $15 و یک اتحادیه گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

“مک دونالد نیاز به گام تا و همه چیز آن را می توانید به مطمئن شوید که کارگران مثل من امن هستند و اگر ما مریض ما می توانیم زمان را برای دریافت بهتر و بدون افتادن در صورتحساب های ما,” او گفت:.

کار گروه خواسته این شرکت به کارگران پرداخت برای هر گونه از دست رفته تغییرات اگر یک رستوران مک دونالد خاموش و با توجه به گسترش COVID-19.

مک دونالد ساعتی کارگر دستمزد متفاوت از $7.25 به 15 دلار بر دولت است.

این شرکت بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

رستوران کارگران برای شکایت در مورد فقیر پرداخت و شرایط کاری و نقاشی و پشتیبانی از سیاستمداران و مبارزه برای 15 دلار است که به طور منظم و هدفمند مک دونالد خواستار پرداخت بالاتر و اتحادیه حقوق برای کارگران است.

خواسته های خود را نزدیک در پاشنه Darden رستوران صاحب باغ زیتون و باهاما نسیم زنجیر و گفت: این امر با ارائه آن ساعتی کارگران پرداخت می شود برگ های بیمار شروع روز سه شنبه.

بیش از 600 نفر و 26 مرگ و میر گزارش شده در ایالات متحده با توجه به کوروناویروس. اما مک دونالد صادر نشده یک به روز رسانی در پتانسیل تاثیر مالی در آن خانه است.

پس از شیوع این بیماری شد و برای اولین بار منتشر شده در چین در اواخر سال گذشته این شرکت اعلام کرد در ماه ژانویه آن را نمی بینم یک ضربه مالی را به عنوان تنها جمع آوری هزینه خانواده سلطنتی از چین است.

آن هفته گذشته تصمیم به لغو آن دوسالانه فرد در سراسر جهان کنوانسیون با حضور اپراتور از سراسر جهان و مجموعه را در چند هفته. آن را در حال حاضر برگزاری یک دیجیتال کنوانسیون.

“این شرکت لغو جلسه مدیران و franchisees اما آن را نمی ساخت هر گونه برنامه برای ما خط مقدم کارگران است که نمی توانیم به یک روز بدون پرداخت اگر ما مریض” گفت: Fran, Marion, مک دونالد کارگر در کانزاس سیتی ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de