مک دونالد خرید و فروش پایین 22 درصد به عنوان coronavirus به پایان می رسد در فروشگاه ناهار خوری

این Covid-19 همه گیر است که با توجه به نیش از مک دونالد خط پایین.

فروش قابل مقایسه در مواد غذایی سریع غول پیکر سقوط 22 درصد در ماه گذشته به عنوان coronavirus را مجبور کرد به اتاق ناهار خوری در سراسر جهان شرکت کرد. مک دونالد فروشگاه ما بودند پایین 13.4 درصد در ماه مارس در مقایسه با 8.1 درصد افزایش برای دو ماه اول سال 2020 است. فروش در فروشگاه ها در ایالات متحده به پایان رسید سه ماهه 31 مارس به پایان رسید تا کمی با 0.1 درصد است.

اما بر خلاف بسیاری از تلاش رستوران ها در سراسر کشور است که باید به طور موقت بسته در طول همه گیر 99 درصد از مک دونالد رستوران ها باز هستند برای کسب و کار اینجا انجام برخی از مرتب کردن بر اساس از درایو-از طریق تحویل و یا از کسب و کار این شرکت گفت: در یک به روز رسانی. مک دونالد را گزارش سه ماهه اول نتایج در 30 آوریل.

“ابتدا در اواسط ماه مارس ما تجربه کاهش قابل توجهی در نتایج ما که متفاوت در سراسر بازارهای,” شرکت, مدیر اجرایی, Chris Kempczinski در بیانیه ای گفت:. “وضعیت باقی می ماند, مایع,” او اضافه شده “و این ممکن است برای برآورد میزان تاثیر بر روی کسب و کار ما در این زمان است.”

ماه گذشته این شرکت به طور موقت حذف همه روزه صبحانه از منوی آن به سادگی تعدادی از اقلام کارکنان آماده کند.

در ضمن Kempczinski است که مصرف 50 درصد کاهش در حقوق و دستمزد خود را در حالی که چهار دیگر مدیران ارشد در حال اصلاح کردن 25 درصد از حقوق پایه از 15 آوریل تا سپتامبر 30 ،

“این بی سابقه بار قرار داده و احساس من این بود که چیزی که حق انجام” Kempczinski گفت: در بیانیه ای در مورد حقوق و دستمزد خود را کاهش دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>