در دسامبر 2012 سنا رای دادند در یک بسته از تحریم ها که هدف ده ها تن از مقامات روسیه که در شرکت ناخالص بشر-نقض حقوق بشر در کشور است. به اصطلاح Magnitsky عمل دریافت قریب به اتفاق دو حزبی حمایت از عبور 92-4.

اما در میان nays بود مستقل سناتور ورمونت, Bernie Sanders.

حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری هرگز توضیح داد که چرا او رای دادند در برابر این لایحه است که طراحی شده برای برجسته کردن بشر-نقض حقوق بشر در روسیه است.

اما خود توصیف سوسیالیستی از بروکلین به مدت طولانی به حال یک نقطه نرم برای فوق العاده جناح چپ رژیم اغلب glossing بیش از رهبران خود میل شدید برای توتالیتاریسم بشر-نقض حقوق سیاسی و سرکوب و فساد است.

فقط در ماه گذشته Sanders, 78, ستایش اواخر دیکتاتور کوبا فیدل کاسترو برای ساخت “پیشرفت” با آموزش و پرورش در این جزیره است.

“هنگامی که فیدل کاسترو آمد به دفتر شما می دانید چه او پرسید:” ساندرز در “60 دقیقه” مصاحبه روز قبل از دموکراتیک اولیه بحث در چارلستون کارولینای جنوبی است. “او تا به حال یک برنامه سواد آموزی. این است که یک چیز بد است ؟ حتی اگر فیدل کاسترو در آن است؟”

Of late Cuban tyrant Fidel Castro, Bernie Sanders says: “He had a massive literacy program. Is that a bad thing?”
از اواخر کوبا مستبد فیدل کاسترو برنی ساندرز می گوید: “او تا به حال یک برنامه سواد آموزی. این است که یک چیز بد است؟”سازمان حفاظت محیط زیست

هر چند ساندرز به کوبا سفر کرده در چند نوبت او به مدت طولانی به نظر می رسید نابینا به سرنوشت کسانی که جرأت صحبت کردن در برابر طبقه حاکم. پس از کاسترو مرگ در سال 2016 دیده بان حقوق بشر اشاره کرد که “در طول نزدیک به پنج دهه از حکومت در کوبا فیدل کاسترو ساخته شده است سرکوب سیستم که مجازات تقریبا تمام اشکال مخالفت تیره میراث زندگی می کند که حتی پس از مرگ او.”

در سال 1985 ساندرز به جای برجسته مستبد قرار دستاوردهای: “آنها فراموش می کنند که او تحصیل کودکان خود را به مراقبت های بهداشتی کاملا تبدیل به جامعه است.”

و شروع به عنوان دور برگشت به عنوان سال 1981 زمانی که او شهردار شد و از ورمونت, شهرستان ساندرز شده است به شدت انتقادی از سیاست خارجی آمریکا و جانبداری با آمریکای لاتین عوامفریبی سیاسی حتی به عنوان آنها متهم شدند همه چیز را از تقلب در انتخابات و حتی نسل کشی است.

در حال حاضر با 501 نمایندگان متعهد به انتخابات ریاست جمهوری ساندرز است که در مبارزه از زندگی خود را در برابر جبهه-دونده جو بایدن برای نامزدی حزب دموکرات. اگر او برنده سناتور شناخته شده برای خود را بی دریغ به نمایش افراطی ممکن است در یک موقعیت به تدوین و فرموله کردن سیاست خارجی آمریکا است.

برنی ساندرز متولد بروکلین در سال 1941 به پایین-خانواده یهودی از طبقه. این bespectacled فکری گفت: او پرشور در مورد سیاست از سن جوان است. او با حضور در کالج بروکلین و فارغ التحصیل از دانشگاه شیکاگو با رشته علوم سیاسی در سال 1964. در حالی که در شیکاگو او پیوست و افراد جوان سوسیالیستی در لیگ و مبارزه برای حقوق مدنی. چهار سال بعد او به ورمونت و در زمان بر روی یک سری از شغل های عجیب و غریب که شامل کار به عنوان یک نویسنده و مستند ساز و نجار قبل از در حال اجرا برای شهردار Burlington, کالج شهر با جمعیت بیش از 37,000. او برنده تنها با ده رای و مورد استفاده خود را انتخاب موقعیت به عنوان یک گفتوگو برای ایجاد روابط با جناح چپ رهبران در سراسر جهان است.

An early career Bernie Sanders flew out to Nicaragua in 1985, where he was feted by the regime of Sandinista leader Daniel Ortega (inset), whose lust for power reportedly led to a massacre of natives.
اوایل زندگی حرفه ای برنی ساندرز پرواز به نیکاراگوئه در سال 1985 که در آن او شرکت توسط رژیم Sandinista رهبر دانیل اورتگا که شهوت قدرت گزارش منجر به قتل عام بومیان.خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

در پشت میز خود در دفتر شهردار Sanders شروع به نوشتن نامه های بسیاری از آنها خطاب به رئیس جمهور رونالد ریگان اصرار او را به “توقف کشتار مردم بی گناه از نیکاراگوئه.”

در تابستان 1979 جناح چپ Sandinista ملی جبهه آزادی بود سرنگون Anastasio سوموزا دیکتاتور که خانواده اش تا به حال حکومت این کشور پس از سال 1936.

آمدیم با Sandinista پیروزی چپگرایان از سراسر جهان همگرا در این کشور آمریکای مرکزی به عنوان بخشی از “انقلاب” و داوطلب با دولت جدید است. اما در اوج جنگ سرد مقامات آمریکایی آنقدر نگران است که نیکاراگوئه را تبدیل به یکی دیگر از کوبا و سقوط اتحاد جماهیر شوروی در حوزه نفوذ که آنها را تامین مالی شورشیان کنترا به ضربه آنها را.

‘کلمه نسل کشی بی معنی است. این یک موضوع پیچیده است’

شهردار برلینگتون نگران حمایت کشورش از شورشیان و اشتیاق برای رفتن به نیکاراگوئه. در سال 1985 او می خواهید. با تشکر به گل نشسته پشتیبانی از علت ساندرز دعوت شد توسط Sandinista دولت به مناسبت ششمین سالگرد انقلاب خود را. در ماه جولای سال 1985 43 ساله شهردار شد بالاترین-رتبه بندی آمریکایی رسمی در این رویداد که در آن او در دیدار با رهبر نیکاراگوئه دانیل ارتگا و همراهی در سراسر کشور توسط Sandinista گرداننده همراه با گروهی از بزرگان و از شرق بلوک کمونیست کشور است.

“سفر به نیکاراگوئه بود عمیقا عاطفی تجربه,” او نوشت: او در سال 1997 خاطرات “خارجی در کاخ سفید است.

در جشن سالگرد در ماناگوآ Sanders معرفی شد قبل از اینکه جمعیت از صدها نفر از هزاران نفر از مردم. “من هرگز فراموش نخواهم کرد که در ردیف جلو از جمعیت شد و ده ها و ده ها تن از جانبازان در صندلی چرخدار — سربازان جوان بسیاری از آنها در سنین نوجوانی که تا به حال از دست رفته خود را در یک جنگ foisted در آنها و تامین شده توسط دولت ایالات متحده,” او نوشت.

اما در حالی که او احساس همدردی زیادی را برای سربازان او حاضر به موضع برابر Sandinista دولت بود که راه اندازی مرگبار علیه Miskito سرخپوستان. بسیاری از این قبیله زندگی می کردند در نزدیکی پورتو کبزس این نیکاراگوئه شهر ساندرز بازدید در آن سفر که به منظور ایجاد یک “شهر” توافق با برلینگتون که همچنان به این روز است.

Map of Latin countries.

در نبرد خود را در برابر کنترا, Sandinista سربازان را هدف قرار Miskito سرخپوستان و لگد آنها زمین های خود را. در سال 1984 سازمان کشورهای آمریکایی صادر داغدار گزارش در برابر Sandinista رهبری محکوم کردن آنچه که آنها به نام دولت “غیر قانونی قتل” و شکنجه از Miskito سرخپوستان.

در طول سال 1985 سفر به شهر ساندرز بستری بودن متزلزل “ندبه از اعضای خانواده که دریافت بستگان مرده بازگشت به روستا” — یک وضعیت او به نام “تجربه فراموش نشدنی” در خاطرات خود.

اما هنگامی که او بازگشت به ایالات متحده, و او شانه ای بالا انداخت OAS گزارش از قتل عام.

“کلمه نسل کشی مزخرف است” گفت: ساندرز که در مورد خواسته مخمصه Miskitos در یک مبارز کنفرانس مطبوعاتی در جولای 1985. “این یک موضوع پیچیده است. من نه متخصص.”

پس از هشت سال در دفتر شهردار Sanders آماده بود برای یک نقش بزرگتر در زندگی سیاسی و در سال 1991 او ورمونت را تنها وقف خدمت به 16 سال قبل از در حال اجرا برای سنا در سال 2006 جایی که او نشسته به این روز است. او در ادامه به بحث می ایستد در عوامفریبی سیاسی و glosses بیش از موارد نقض حقوق بشر در سایر نقاط آمریکای لاتین اغلب نادیده گرفتن گزارش از فساد گسترده در برزیل و بولیوی و ونزوئلا است.

Bernie Sanders was once an enthusiastic supporter of “dead communist dictator” (his words) Hugo Chavez (left) — and refuses to condemn current Venezuelan dictator Nicolas Maduro.
برنی ساندرز یک بار مشتاق حامی هوگو چاوز (سمت چپ) و حاضر به محکوم کردن زمان دیکتاتور ونزوئلا, نیکولا Maduro.رادیو فردا; گتی ایماژ

در ونزوئلا, رهبر, نیکولا Maduro شده است به طور گسترده ای محکوم به تضعیف دموکراسی با خشونت سرکوب حقوق بشر و اعمال سیاست هایی که منجر به فراری تورم و فروپاشی اقتصاد پس از او به قدرت رسید در سال 2013. وجود حمایت گسترده خود را برای فردی گری در میان رهبران غربی به رهبری ایالات متحده که به رسمیت شناخته شده است Juan Guaidó به عنوان رهبر مشروع.

اگر چه ساندرز است به تازگی توصیف مادورو به عنوان “سوء استفاده” او را متوقف کوتاه و خواستار آن است که دیکتاتور برداشته شود ، و او را به رسمیت نشناخت Guaidó به عنوان ونزوئلا مشروع رییس جمهور موقت.

“این تصمیم از مردم ونزوئلا بنابراین من فکر می کنم . . . تاپیک رو به یک انتخابات آزاد و منصفانه” گفت: ساندرز در Univision مصاحبه سال گذشته است. “آنچه نباید اتفاق می افتد این است که ایالات متحده باید با استفاده از نیروی نظامی و مداخله دوباره به عنوان آن را در گذشته انجام داده است در آمریکای لاتین است.”

ساندرز به حال مدت طولانی است که یک دوست به ایرانیها سلف هوگو چاوز امضای نامه در حمایت از رژیم او در سال 2003 در زمانی که دیکتاتور بود با استفاده از نیروهای نظامی و گاز اشک آور برای سرکوب تظاهرات مخالفان با توجه به وال استریت ژورنال در مقاله ای در سال 2019.

و در سال 2011 رسمی خود در مجلس سنا صفحه وب دوباره چاپ یک سرمقاله از یک نیوهمپشایر روزنامه که اظهار داشت: “این روزها رویای آمریکایی است که بیشتر مناسب برای تحقق خواهد در آمریکای جنوبی در مکان هایی مانند اکوادور و ونزوئلا و آرژانتین.” (اما به تازگی ساندرز در تلاش است تا فاصله خود را از ونزوئلا در تماس تلفنی با چاوز “مرده کمونیست دیکتاتور” در سال 2016.)

And of course Sen. Sanders is a fan of former Brazilian President Luiz Inacio “Lula” da Silva, who was jailed for money laundering and bribery.
سناتور. ساندرز از طرفداران سابق رئیس جمهور برزیل Luiz Inacio “لولا” دا سیلوا بود که زندانی برای پول شویی و رشوه خواری.ایسنا

در برزیل ساندرز است بدون قید و شرط پشتیبانی سابق رئیس جمهور برزیل Luiz Inacio “لولا” دا سیلوا حتی او به عنوان زندانی در 2018, به اتهام پول شویی و پذیرش بیش از 1.2 میلیون دلار در رشوه در بهبود beachfront خانه از یک شرکت ساخت و ساز انجام کسب و کار با دولت فدرال است. ساندرز بسیج برای دفاع از خود خواستار اتهامات علیه لولا او به عنوان شناخته شده است در برزیل” سیاسی آزار و اذیت.”

در بولیوی ساندرز حمایت کرده است رئیس جمهور سابق اوو مورالس حتی به عنوان او متهم به مشارکت در تقلب گسترده به آویزان بر روی چهارمین دوره در سال گذشته است.

“من بسیار نگران در مورد آنچه به نظر می رسد به یک کودتا در بولیوی که در آن ارتش پس از هفته ها ناآرامی های سیاسی مداخله برای حذف رئیس جمهور اوو مورالس” ساندرز توییتی در ماه نوامبر گذشته. “ما باید برای پایان دادن به خشونت و حمایت از بولیوی نهادهای دموکراتیک.”

اما با توجه به OAS آن مورالس خود را که تا به حال واژگون کسانی که نهادهای دموکراتیک. آژانس متهم کرده و از “روشن دستکاری” از سیستم رای گیری در ماه اکتبر انتخابات ریاست جمهوری. و پس از رای دهندگان به خیابان ها ریختند به شورش علیه دولت مورالس در نهایت فرار به مکزیک در ماه نوامبر.

Bernie Sanders continues to support ousted Bolivian President Evo Morales despite reports that he engaged in election fraud.
برنی ساندرز همچنان به حمایت از رییس بولیوی اوو مورالس رئیس جمهور با وجود گزارش می دهد که او درگیر در تقلب در انتخابات.ایسنا

اگر چه ساندرز به تازگی لعنتی رهبر روسیه به عنوان یک “استبدادی قاتل” و هشدار داد که دولت او در مسکو به اقامت در خارج از آمریکا, انتخابات, او همچنین به نظر می رسد وفادار به روسیه که در آن او honeymooned در سال 1988.

هنگامی که باراک اوباما به دنبال هدف روسیه بشر-حقوق ثبت با Magnitsky عمل ساندرز خاموش بود.

“هیچ کس واقعا می تواند در توجیه رای در برابر یک قطعه ای از قوانین است که محکوم شکنجه گران و قاتلان” گفت: لایحه Browder مستقر در لندن سرمایه که صرف چند سال گذشته لابی دولت ها در سراسر جهان به سختی با روسیه پس از سال 2009 زندان مرگ او را وکیل مالیاتی سرگئی Magnitsky که در حافظه ما قوانین نامگذاری شد.

“من نه حزبی بودن در اینجا اما برنی ساندرز مخالفت با این قانون باعث می شود هیچ حس” Browder گفت: پست.

با توجه به قانون امضا شده توسط رئیس جمهور اوباما در دسامبر 2012 Magnitsky “رنج می برد سیستماتیک ، . . از جمله سرکوب بازداشت و شکنجه در بازداشت هستند.”

اگر چه ساندرز بعد حمایت جهانی Magnitsky عمل — یک قطعه جداگانه ای از قوانین است که محکوم بشر-نقض حقوق بشر در سراسر جهان — او شدیدا حاضر به نقطه انگشت در روسیه است. او در مجلس سنا دفتر رد اظهار نظر هفته گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im