آشنایی با اولین برندگان 4 از ‘جان عزیز نانو سمعک مسابقه

خوانندگان: من خیلی خسته ام از این همه ویروس صحبت کنید. بنابراین من قصد دارم به تغییر موضوع امروز به چیزی است که به دو دوجین افراد شاد — رایگان سمعک.

همانطور که اشاره کردم چند هفته به عقب نانو سمعک — nanohearingaids.com — بود و به دور از 24 جفت سمعک از طریق این ستون. این شرکت گفت: آن سمعک بزرگ بودند و مقرون به صرفه است. به من گفت: آن را اثبات کند.

بنابراین نانو تصمیم به دور از مباحث $1,000 ایدز است.

این شرکت در فرآیند تماس با مردم را به این سادگی خود را بر اساس نیاز و عدم توانایی خود را برای پرداخت هزینه های سمعک خود را. حدود 1000 نفر ارائه درخواست از طریق ایمیل به نانو.

در اینجا چهار برندگان خوش شانس:

برنده 1

نانو: من به عنوان خوانده شده در “عزیز جان — پاسخ مرد” ستون در روزنامه نیویورک پست امروز که نانو سمعک خواهد شد به دور افتخاری سمعک به انتخاب تعداد افرادی که نیاز به سمعک اما نمی توانیم آنها را.

بنابراین من با احترام و صمیمانه درخواست که من یکی از خوش شانس انتخاب افرادی که دریافت سمعک از شما.

من 78 سال کهنه مرد زن مرده و یک داوطلب در پرینستون مرکز پزشکی اینجا را در نیوجرسی. من واگذار شده به میز اطلاعات و وظایف شامل پستال بازدید کنندگان به بیمارستان که در اینجا به دیدن بیماران مبتلا به کارگردانی تماس به بیماران همراهی افرادی که در اینجا برای تست پزشکی به مکان مناسب در بیمارستان و کمک مردم در اعتراف روند که در حال ثبت نام به عنوان در بیماران است.

ضروری است که من توانایی به وضوح و با دقت در شنیدن آنچه که به من گفت: از آنجا که مردم من کمک هستند دچار استرس و ناراحتی های خود را به دلیل نیاز به در بیمارستان و میل من و من متعهد به ارائه بهترین و کامل ترین کمک ها و خدمات ممکن است.

— لارنس

برنده 2

نانو: ما فقط جشن پدر من 90th birthday on Feb. 20. او کاملا شکل خوب تیز به عنوان یک تیغ صورت تراشی به عنوان آنها می گویند. تنها بیماری که مشکل او برای چندین دهه است که خود را فقیر شنوایی.

هیچ یک از (بیش از حد-زیادی-به-به یاد بیاورید) سمعک او استفاده کرده است در طول سال تا کنون واقعا برای او کار می کرد.

او و مادرم سخت کار می کرد و تا زمان بازنشستگی اما به دور از خوبی کردن. هزینه سمعک وزن در آنها و بنابراین من معتقدم که او تاخیر گرفتن آنهایی که جدید است.

پدر من نام مستعار “روباه” به اصطلاح زیرا او همواره بسیار جذاب و جالب بود. آن است که بسیار غم انگیز به شهادت او نیاز به استفاده از جذابیت خود را برای پنهان کردن این واقعیت است شنیدن آنچه که مردم می گویند به او.

من دوست دارم که او خود را امتحان کنید نانو سمعک. لطفا نظر “روباه” برای سادگی.

— L. G.

برنده 3

نانو: من در اینترنت دیدم که خود شرکت بود که به دور دو ده جفت سمعک به خوانندگان “عزیز جان.”

چگونه باور نکردنی!

من فقط می توانم امیدوارم که شما ممکن است انتخاب کنید به یکی از کسانی که بسیار خوش شانس مردم است. شنوایی او ضعيف است اما به تازگی بدست خیلی بدتر است.

تا سال 2017 سلامتی اش کاملا خوب بود اما روز بعد از کریسمس او رفت و در یک روال آزمایش خون قبل از angiogram و به پایان رسید تا در بخش اورژانس است.

که یک روز ما متوجه شدیم که او در نارسایی کلیه تا به حال یک بیماری جدی ریه و رفتن به نیاز به عمل جراحی قلب باز. او دو سال پس از عمل از عمل جراحی قلب و به خوبی انجام می دهند با آن است. او می رود به دياليز سه روز در هفته به مدت 4 1/₂ ساعت در هر روز و بسیار کوتاه از نفس است.

اما او perseveres با وجود تمام موانع. من فقط می توانید تصور کنید که قادر به شنیدن دوباره خواهد بود برای او.

و قادر به گفتگو با او دوباره رویای من است. من نمی دانم چگونه شما را انتخاب کنید که دریافت خود را رایگان سمعک اما من امیدوار هستم و دعا شما را انتخاب کنید من باب.

— T. M.

برنده 4

نانو: لطفا به من اجازه می دهد به درخواست برای یک شانس برای برنده شدن رایگان سمعک برای پدر من! او انجام داده است همه چیز او می تواند برای من همه زندگی من و من می خواهم به او چیزی در بازگشت این شانس را به وضوح بشنود دوباره!

نه تنها او دچار از دست دادن شنوایی یک سوم از زندگی خود او دهکدهای از دست داد هر کس در خانواده به جز من.

جوانترین برادر خود را کشته شده در 30 سال و دو روز بعد پدرش درگذشت. پس از آن در نهایت زندگی رو به حالت عادی بازگشت.

سپس مادرم درگذشت (26 سال پیش). آنها ازدواج کرده بود 35 سال است. یک سال بعد او تنها خواهر فوت ناشی از یک تومور مغزی. سه سال بعد از او دو برادر بزرگتر مرده است.

او مادر خود را با او و در زمان مراقبت از او تا زمانی که او درگذشت در 98 سال بود. او به تنهایی زندگی می کردند بوده است. من می دانم که از دست دادن شنوایی ساخته شده او را احساس حتی بیشتر جدا شده بیش از حد.

در حال حاضر آن را فقط او بود و من هم تمام خانواده او را ترک کرده است و من نمی توانیم جدید سمعک برای او اما دوست دارم او را به جهان به دلیل همه او را قربانی برای کمک به من در طول زندگی من!

او خواهد بود و 80 سال در ماه اوت, و او هنوز هم می شود یک روز در هفته به دیدن چند باقی مانده بازنشسته اداره پست رفقا او در Hardee است اما من می دانم که او در تلاش برای شنیدن این گفتگو.

پدر من یک مرد بزرگ من او را دوست دارم با تمام قلب من است و اگر او می تواند بشنود بهتر چه تفاوت آن را در زندگی خود! او آن را سزاوار!

— K. C.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de