دیدار نیویورکی که شغل خود را از دست چون از coronavirus

در میان داستان غم انگیز از صدها نفر از هزاران نفر در نیویورک تحت تاثیر چشمگیر coronavirus ناشی از رکود اقتصادی و افزایش سنبله در نرخ بیکاری هستند که از مدیر یک رستوران پیشخدمت و arborist.

دیوید Veda, 58, مدیر کل, Tavola Della Nonna, Upper West Side

وداع بود ساخت 90000 دلار در سال در رستوران ایتالیایی Tavola Della Nonna. از دست دادن شغل خود را به این معناست که او نمی تواند حمایت همسرش, میرا, 52 او 17 سال است که دوره نقاهت بعد از یک 102-درجه تب و 22 ساله پسر. او تا 350 دلار در بانک و یک $3,000-یک-ماه اجاره با توجه خود را بر روی دو خوابه آپارتمان در Rego پارک ملکه است.

“من سعی کردم برای رسیدن بیکاری به مدت سه روز در یک ردیف. وب سایت قفل و سپس آنها می خواهم شما را به تماس به منظور تکمیل برنامه خود را — و موفق باشید با آن. من شده اند قادر به رسیدن به هر کسی که در آن عدد است. وجود دارد یک سیگنال مشغول و یا یک ضبط که حجم تماس بیش از حد بزرگ است.

“من فکر نمی کنم ما همیشه به بازگشت به جایی که ما برای اطمینان حاصل کنید. ما در فاز پشت در. ما این بیماری را درمان برخی از خواهد به بازگشت به کار, اما سینما عرصه های ورزشی, رستوران ها باز خواهد شد حق دور. برای رستوران آن خواهد بود ماه قبل از انفجار کامل وجود خواهد داشت و کسب و کار است که هرگز بازگشایی چرا که آنها بر روی لبه.

“ما فقط باید برای آمدن به تحقق آن و دیگر ما منتظر بدتر از آن خواهد شد. خاموش کردن این کشور, این فقط یک واقعیت است. دولت نمی تواند ما پدر و مادر است. ما نمی توانیم خود را در نوک برای همیشه.”

Kryshana De Herrera, 29, خدمتکار Bushwick

Kryshhana De Herrera, 29 is one of many unemployed service industry workers on the streets on Williamsburg, Brooklyn after most restaurants closed in response to the Coronavirus
Kryshhana De Herrera, 29 یکی از بسیاری از بیکاران صنعت خدمات کارگران در خیابان ها در ویلیامزبرگ بروکلین پس از بسیاری از رستوران ها بسته شده در پاسخ به کوروناویروس.ویلیام میلر

ده هرررا که مشغول به کار در صنعت رستوران از او یک نوجوان شده است اجازه رفتن از Bâtard در ترایبکا که در آن او در مقابل پیشخدمت کار پرداخت می شود حدود 1500 $در یک روز و از یک هتل که در آن او ساخته شده 2000 دلار در هفته به عنوان یک پیشخدمت زن کوکتل و گچ-ساز ثبت نام. او اجاره $1,040. او زندگی می کند با دو هم اتاقی کل اجاره $3,200. او در نظر دارد تا فایل برای بیکاری است اما مطمئن نیستید که او واجد شرایط به عنوان پیمانکار مستقل پیمانکار مستقل.

“من باید بسیار چشمگیر رزومه زیرا من یک شور و شوق برای مواد غذایی و برای مردم و برای تغذیه مردم است.

“در حال حاضر من باید 100 دلار در بانک و یک زن و شوهر از بررسی های آینده. من در مورد $2,200 در پست های آینده.

“من سعی کردم از طریق [برای دولت بیکاری وب سایت]. من سعی می کنم یک بار در روز در صبح اما من و بعد فورا رفت واز طریق. آن را آویزان در من پس از یک حلقه. من وقت ندارم به نا امید در حال حاضر, اما من امیدوارم که به فایل. من امیدوارم که برای به دست آوردن چیزی.”

“این یک چرخه بی پایان, و در حال حاضر ما در حال گفت و خاطر نشان کرد چگونه کم ارزش ما هستند و چگونه کمی از ما برای حمایت از ما.”

“مالی من”خوب در حال حاضر. خانواده من در کمک به من.”

رابرت شاپیرو, 63, Arborist غرب ایجاد کرد

Arborist Robert Shapiro
Arborist رابرت شاپیروگرگوری P. انبه

شاپیرو بود ساخت 200 دلار در روز برای انشعاب درخت خدمات شهر مقاطعه کار فرعی. او همچنین حیوانات امدادگر و دولت مجوز حیات وحش rehabilitator.

“شش سال من بود و نظارت بر ساخت و ساز خدمه که انجام شد ساخت و ساز در اطراف درختان برای جلوگیری از درخت آسیب و هدف گذاری کردن مکان های مناسب برای فصل بهار کاشت درخت, همه برای شهر, گروه طراحی و ساخت و ساز. هنگامی که کار به پایان رسید و به تازگی وجود نداشت برای من کار می کنند و من نمی توانم کار دیگری.

“در حال حاضر کار من هر روز در تلاش است برای دریافت مزایای بیکاری. من سعی می کنم هر f–king روز — نقل قول من!. زمانی که من صدای سیستم به من می گوید من تکمیل شده درخواست من است. سپس آن را می گوید برای برگزاری یک عامل. سپس آن را می گوید بدون عوامل در دسترس هستند تماس بگیرید فردا. و سپس کلیک کنید. آن را ندارد که شما هر گونه اطلاعات در هر جایی برای رفتن.

“هر روز. من زمان های مختلف روز تفاوت. آنلاین این همان چیزی. آن را فقط سقوط. “من یک کوسن های کوچک و در حالی که به آخرین. من گوشه برش.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im