دانشمندان بر این باورند که مردان می تواند بیشتر در معرض coronavirus چرا که آنها ممکن است ضعیف تر پاسخ ایمنی به این بیماری با توجه به یک ستون با بار مالی.

این ویروس به کشته شدن حدود 1,300 مردم و آلوده بیش از 48,000 در سراسر جهان که از روز شنبه. یک مورد دیگر کشف شد در سن دیگو, کالیفرنیا. روز چهارشنبه آوردن کل آمریکا آلوده به 14.

تقریبا دو سوم از 99 آلوده بیماران بستری در ووهان بیمارستان در ماه گذشته مردان علم نویسنده Anjana Ahuja نوشت: با استناد به یک مطالعه پزشکی لانست منتشر شده در Jan. 30.

“این است که چشم نواز اختلاف” Ahuja نوشت. “یک تصویر در حال ظهور است از سال 2019-nCoV [در حال حاضر COVID-19] به عنوان یک پاتوژن رمان که به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار مردان مسن به خصوص کسانی که با بیماری های موجود مانند بیماری های قلبی و دیابت است.”

او گفت: ممکن است دلایل تفاوت بین مردان و زنان می تواند سیگار کشیدن یک تنوع از بیمارستان و درمان هورمونی تفاوت که می تواند تاثیر مردان’ پاسخ سیستم ایمنی بدن.

زنان مستعد ابتلا به بیماری های خود ایمنی است که باعث می شود بخش هایی از سیستم ایمنی بدن خود را برای تبدیل شدن به قوی تر را جبران کند و در نتیجه ممکن است قوی تر در پاسخ به coronavirus با توجه به FT. زنان به طور معمول عمر مردان توسط شش تا هشت سال و بیشتر احتمال دارد خود را برای رسیدن به اولین تولد, با توجه به سازمان بهداشت جهانی [که].

استنلی پرلمن درمان در دانشگاه آیووا و همکارانش پیشنهاد شده است که هورمونهای جنسی از جمله استروژن می تواند یک امکان دفاع در برابر ویروس.

پرلمن مورد مطالعه چگونه سارس — بیماری اغلب در مقایسه با کروناویروس — اثرات در موش نر و ماده. او به این نتیجه رسیدند که موش های نر تحت تاثیر قرار گرفتند و در تعداد بیشتری در حالی که با اضافه کردن آن را مطالعه سازگار در سراسر coronaviruses و همچنین با توجه به FT.

دو مطالعه در سارس و MERS [Middle East respiratory syndrome] بیماران دریافتند که مردان تا به حال بالاتر مرگ و میر در هر دو بیماری است.

یک مطالعه نشان داد که از 1,800 سارس بیماران — مردان تا به حال 9 درصد بالاتر از نرخ تاریخ. یک 2019 مطالعه 229 Mers بیماران نشان داد متوجه شد که مرد تا به حال شش درصد بالاتر مرگ و میر بیش از زنان FT گزارش شده است.

“برخی از دانشمندان در حال حاضر متقاعد شده است که این تفاوت جنسی در داده های بالینی منعکس کننده واقعی نر آسیب پذیری به کروناویروس به جای تعصب در قرار گرفتن در معرض” Ahuja گفت. “مشاهدات اضافه کردن به شواهد رو به رشد است که immunologically صحبت های جنس ضعیف تر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی