مزدور پرستاران توانید دیگران بزرگ برای کار در نیویورک در طول شیوع کروناویروس

صدها نفر از پرستاران در حال ریختن به شهر نیویورک از سراسر کشور کشیده شده توسط یک تمایل به صرفه جویی در زندگی و رسیدن به حقوق $100 یک ساعت.

مایکل پاری سن ژرمن از نخست نیروی انسانی سازمان گفت که او در تلاش بود برای پر کردن 3,000 پرستاری اسلات برای نیویورک-پروتستان کوه سینا, NYU Langone و Bellevue همراه با بيمارستان در نیوجرسی.

“آنها همه بحران نیاز دارد. ما فقط تلاش برای بدست آوردن آنها حمایت,” او گفت:. “تمرکز در حال حاضر در بخش اورژانس و ICU.”

بيمارستان بالا برده اند خود را پرداخت نرخ با مجرب ترین پرستاران گرفتن دلار بالا است.

پاری سن ژرمن گفت: برخی از پزشکی مزدوران هستند سه برابر حقوق خود را.

“من صحبت کرد و به برخی از پرستاران در جنوب. نرخ ساعتی خود را بود از 29 $در ساعت است. آنها به معنای واقعی کلمه گفت: “من باید آن را برای خانواده خود من.’ یک زن به من گفت: ‘من یک بچه از رفتن به کالج. من به آینده!’ “پاری سن ژرمن گفت.

به شیرین ارائه می دهد پاری سن ژرمن را به آژانس ارسال خواهد شد صبحانه و ناهار به پرستاران ترتیب تحویل مواد غذایی و ارائه خدمات ماشین به آنها را به کار. او ارائه می دهد مسکن حق الزحمه قرار می دهد و یا پرستاران در هتل ها.

دولت دستور داده است تا بیمارستان ها به افزایش ظرفیت که نیاز به افزایش نیروی انسانی — و آرامش قوانین برای پرستاران است که نیازی نیویورک مجوز برای تمرین در اینجا در طول شیوع بیماری مرگبار.

“این یک بی سابقه بحران بهداشت عمومی و بیمارستان های ما را هیچ تلاشی برای اطمینان از آنها را به کارکنان آنها نیاز به مراقبت از خود به بیماران گفت:” برایان کانوی سخنگوی بیشتر New York, انجمن بیمارستان.

جینا رائو 34 ساله از میامی گفت: او را راند 24 ساعت مستقیم برای رسیدن به نیوجرسی جایی که او در حال کار در ICU در بیمارستان دانشگاه در نیوآرک.

او در سمت چپ او دو بچه در فلوریدا و به یک شغل تمام وقت پرداخت $36.75 یک ساعت. او گفت: او درآمد مورد دو که در اینجا برای 13 هفته انتساب.

رائو گفت که او از ترس به زمین با وجود گزارش از بیمارستان در حال آب گرفتگی به طور جدی بیمار بیماران و پرستاران صدایی هشدار دهنده در مورد عدم مناسب تجهیزات حفاظتی.

“من واقعا و واقعا می خواهید برای کمک به,” او گفت:. چرا که ما با ترس به بیرون رفتن وجود دارد و کمک کند که آن چه ما امضا را انجام دهد.”

جسیکا Gonzalez, 32 آمد به منهتن یک سال پیش از فیلادلفیا به کار به عنوان یک قرارداد در نیویورک-پروتستان/مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیا و آماده بود به بازگشت به خانه قبل از وقوع آغاز شد.

او تصمیم به ترک کردم و پرداخت افزایش آوردن حقوق و دستمزد او را به تقریبا 100 دلار در ساعت به عنوان یک پرستار ICU.

“تا زمانی که وجود دارد به یک بحران, من, ماندن,” او گفت:. “از نظر اخلاقی احساس می کنم مثل من فقط باید به کمک چون من به طور کامل قادر به کمک است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>