متس’ براندون Nimmo خراشیده اضافی برای قلب تست

پورت سنت. لوسی — برندن Nimmo بود اواخر ابتدا از متس صف یکشنبه پس از تیم مقامات تصمیم به زمان مناسب برای outfielder به دریافت اضافی قلب تست به عنوان یک پیگیری به بازیکن physicals قبل از شروع اردوگاه.

به گفته مدیر لوئیس Rojas تست شد احتیاطی. Rojas نشان داد او نمی دانست این موضوع است که باعث شد تیم پزشکان به منظور پیگیری تست.

“ما قادر به دریافت وقت ملاقات برای امروز” Rojas گفت: پس از متس از دست 4-2 به آستروس در نمایشگاه بازی. “ما واقعا نگران آن چیزی است که ما می خواهیم به انجام این کار در اوایل بهار آموزش برای اطمینان حاصل کنید.”

Nimmo آخرین بازی برای متس در روز دوشنبه.


رایان کوردل رفت 2-برای-4 با یک RBI برای متس در خود 4-2 نمایشگاه دست دادن به آستروس در شبدر پارک. 27-year-old کوردل یک outfielder به نظر می رسد در 97 بازی برای White Sox در فصل گذشته و آمار و ارقام ارائه در عمق سه گانه-A.


دومینیک اسمیت میخ بود اقدام به سرقت پایه سوم در پنجمین دور پس از ارائه یک RBI واحد است که تا به حال کشیده متس در عرض 3-2.


واکر Lockett است که از جزئی لیگ گزینه های تن به تن 12/₃ بدون گل نوبت در امداد برای متس. راست دست استفاده می شد به عنوان یک نقطه شروع در فصل گذشته.


این متس صورت Marlins در ژوپیتر فلوریدا., با ریک Porcello بر روی تپه برای دومین شروع این نمایشگاه فصل است.

Jeurys Familia و رابرت Gsellman در میان متس’ دیگر برنامه ریزی کوزه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de