پورت سنت. لوسی — J. D. Davis بازگشت به بیس بال تمرین حالت فقط بیش از یک هفته پس از یک فرود سخت روی شانه چپ قرار داده و ترساندن به بازیکن و متس.

روز چهارشنبه دیویس در زمان پنبه حلاجی تمرین grounders و پرواز توپ برای اولین بار پس از دریافت تشخيص تورم در شانه چپ خود را. در طول این آزمون MRI مشخص شد Davis حال labrum اشک بود که اعتقاد بر این یک آسیب است.

دیویس نشان داد حرکات خود را در چند روز گذشته تایید کرده اند آن را نداشت جدید اشک.

دیویس مجروح شانه غواصی برای grounder در پایه سوم در فوریه. 25 در لیکلند فلوریدا. او باقی مانده بر روی زمین برای یک دوره طولانی تشدید ترس که او را از دست دراز مدت.

“تمام قدرت وجود دارد, تمام دامنه حرکت وجود دارد, آن را فقط, کاهش, آن, در,” دیویس گفت و اشاره کرد که گام بعدی خواهد بود به احتمال زیاد ضربه تبادل زنده.

J.D. Davis
J. D. Davisگتی ایماژ

مت Adams پاک شده به سر بیس بال فعالیت های گم شده و پس از پنج روز از تمرینات تحت قلبی تست. جانباز مشت زن تحت آزمایش در نیویورک با توجه به مدیر کل برودی ون Wagenen. هفته گذشته برندن Nimmo — که قبلا مبتلا به ضربان قلب نامنظم — سمت چپ اردوگاه برای قلب تست و پاک شد برای فعالیت های بیس بال.


Jed زن lowrie باقی مانده است “به طور کامل و بدون محدودیت” در بیس بال فعالیت با توجه به ون Wagenen اما ناشناخته که او ظاهر خواهد شد در نمایشگاه بازی. جانباز infielder شده است شرکت در تمرینات با یک بند در پای چپ خود را.

“این ادامه کار در حال پیشرفت است سعی کنید برای پیدا کردن یک پتانسیل انتقال بریس و یا ایجاد تنظیمات به پرانتز که او” ون Wagenen گفت. “آن را حس می کند به تلاش برای ادامه به سعی کنید برای پیدا کردن یک بند است که سبک تر است و بیشتر تلفن همراه و امیدوارم می توانید در ادامه به ارائه همان پشتیبانی می کند.”


استیون Matz انداخت سمت جلسه یک روز پس از خروج از ورزشگاه در اوایل با یک بیماری است. این چپ دست باقی مانده در برنامه برای شروع روز نمایشگاه بازی در برابر اتباع.


مارکوس بود اجازه یک ضربه و یک پیاده روی با چهار strikeouts به بیش از سه shutout نوبت در متس’ 4-1 نمایشگاه پیروزی بیش از کاردینالها در پورت سنت لوسی. در سه شروع می شود در این بهار بود صاحب یک 2.70 عصر.


دومینیک اسمیت رفت hitless در دو در-خفاش ها و کاهش به 3-برای-20 (.150) در گریپ فروت لیگ. اسمیت تا زده از شش بار.


ادواردو Nunez در کشاکش برای پشتیبان گیری زمین زیر کشت نقش خود را ادامه داد مولد بهار با RBI سه گانه. او همچنین راه می رفت با این پایگاه بارگذاری شده است. Nunez آغاز شده در پایه سوم.


این متس صورت کاردینالز در ژوپیتر فلوریدا., با ریک Porcello بر روی تپه. ادوین Diaz, جاستین ویلسون و دیوید پترسون نیز در میان برنامه ریزی کوزه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im