متس اجازه دادن به بازیکنان تصمیم می گیرید که چگونه آنها رسیدگی coronavirus وقفه

پورت سنت. لوسی — بیس بال فعالیت های انجام شد شنبه در متس’ بهار-مجتمع آموزشی, در یک دامنه محدود خواهد شد و به احتمال زیاد همچنان در طول مدت ورزش را تعطیل, به دلیل coronavirus.

در روز شنبه مدیر کل برودی ون Wagenen نشان داد او هنوز در تلاش برای تعیین که چگونه بسیاری از بازیکنان ممکن است باقی می ماند و به کار باشگاه تحت هدایت است. اما پس از جلسه صبح امروز با بازیکنان و کادر ون Wagenen گفت: این سازمان است نه اعمال فشار در هر جهت. بازیکنان و اعضای کادر باید این گزینه را به باقی می ماند به خانه و یا بازگشت به نیویورک در طول اخراج.

ون Wagenen گفت: بازیکنان دریافت درمان شنبه مشغول به کار در اتاق وزن و شرکت در برخی از فعالیت های بیس بال. زندگی پنبه حلاجی تمرین (که در آن مورد ضربه در برابر کوزه پرتاب در سرعت کامل است) اتفاق می افتد با توجه به GM.

منابع مختلف نشان داد بسیاری از متس بازیکنان به احتمال زیاد باقی می ماند و در بهار سایت آموزش به ادامه تمرینات. MLB در روز پنج شنبه لغو مانده از بهار برنامه های آموزشی با توجه به شیوع COVID-19.

Brodie Van Wagenen
برودی ون WagenenAP

“ما عامل در حال حاضر این است که بزرگتر از بیس بال” ون Wagenen گفت: در یک کنفرانس تلفنی. “این است که در مورد آماده شدن برای رقابت امروز به همان اندازه به عنوان آن است که مطمئن شوید که بازیکنان با توجه به شرایط خود را به دلیل به طور طبیعی هر بازیکن دارای یک شرایط متفاوت از یک دیگر و ما در حال تشویق بازیکنان به متفکر و اندازه گیری در نظر شخصی خود و شرایط خانواده و پس از آن ما می تواند آنها را از یک توپ بیس بال نظر ما به عنوان یک دسته بهتر در بازیکنان فردی تصمیم گیری است.”

چند متس بازیکنان خود خوابگاه داخل یک کنترل از راه دور از اردوگاه بنابراین ماندن در منزل و کار کردن با این باشگاه حداقل به صورت پاره وقت نیست یک موضوع مهم. یعقوب deGrom مثلا ساکن حدود دو ساعت دور در مرکز فلوریدا و می تواند رفت و آمد دو یا سه روز در هفته اگر او بخواهد به کار کردن. نوح Syndergaard صاحب اقامت در عرض 45 دقیقه شبدر پارک و می تواند اتخاذ همان روال. اگر بازیکنان که اقامت در کشور دیگر تصمیم به ترک ون Wagenen گفت: این باشگاه خواهد شد به طور فعال نظارت بر دستورالعمل های مسافرت به اطمینان حاصل شود که آنها را مجاز به بازگشت به موقع پس از ورزش بازگشایی.

MLB نشان داده است شروع فصل به طور منظم به تعویق خواهد افتاد “حداقل دو هفته” اما بسیاری از خودی صنعت انتظار اخراج به گذشته بسیار طولانی تر است.

“در این نقطه تمرکز ما باقی می ماند و امروز فعالیت های” ون Wagenen گفت. “ما از صحبت با بازیکنان این صبح و مشخص شده این پیام است که ما می خواهیم آنها را به, است که به تمرکز بر روی خود ایمنی, بهداشت و خانواده خود را. ما را به ساخت یک برنامه چگونه بسیاری از بازیکنان قصد دارند در تاسیسات [یکشنبه] اما در حال حاضر ما این بازیکن را به ماندن در ارتباط نزدیک با ما در طرح های خود را و کسانی که در حال سفر به خانه ما خواهد بود و کار کردن با آنها در مورد امکانات رفاهی.”

ون Wagenen نشان داد داناون Mitchell, تیم مدیر از بازیکن روابط و توسعه جامعه بوده و تنها عضو از کارکنان سایت تست شده برای coronavirus. میچل مورد آزمایش قرار گرفت و پس از او پسر داناون Mitchell جونیور — یک بازیکن ستاره برای یوتا جاز — قرارداد ویروس. پدر و پسر شده بود هم در هفته گذشته است. Mitchell تست منفی بود.

“وجود دارد یک آه امداد به درجه ای از بازیکنان ما و کارکنان در اینجا” ون Wagenen گفت. “اما ما همچنان به نظارت و کار با سلامت ما و عملکرد و متخصصان پزشکی به عنوان به خوبی به عنوان دولت و مقامات محلی را به مطمئن شوید که همه مردم ما در اینجا در سایت به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>