پورت سنت. لوسی — مارکوس بود ممکن است احساسات قوی در مورد آستروس’ غیر قانونی ثبت نام-سرقت اما او به پایان رسید و بحث در مورد آن.

“من صحبت کرد و آن را در حال حاضر ،” متس right-hander گفت: پنج شنبه. “من نه پرداختن به آن را هر بیشتر. من صحبت از آن در توییتر گفت: دقیقا آنچه که من تا به حال به و معنای هر کلمه. که در آن من می خواهم به ترک آن است.”

ماه گذشته بود در میان بازیکنان مهم ترین Astros زیر MLB گزارش گفت: این تیم با استفاده از نظارت الکترونیکی به سرقت فو’ علائم در سال 2017, زمانی که او تن به تن برای Blue Jays.

“S–t حس می کند در حال حاضر” بود در توییتر نوشت در ماه ژانویه است. “من به یاد داشته باشید که چگونه این بچه ها بودند تخمگذار کردن برخی از رزین های تند و زننده. رله تمام نشانه ها در زندگی با سرعت به خمیر. باعث خرابی یکپارچگی این بازی است. این دیدن همه چیز در مورد دوربین و رسانه های اجتماعی. در حال حاضر همه آنها آرام! Lol.”

J. D. Davis و جیک Marisnick هر دو آنها در متس, بازی های برگزار شده برای Astros در سال 2017. Marisnick دو برابر کردن بود در طول سه-اجرای زمین باز یافته در اوت. 6, 2017.

Marcus Stroman
مارکوس بودAnthony J. باعث تخریب جهانی

کارلوس ساله بود که به نام MLB گزارش در ماده ترک متس به عنوان مدیر تنها پس از 77 روز و جایگزین شد لوئیس Rojas.


ست لوگو ممکن است گرفتن شات در متس’ شروع چرخش او اشتیاق این بهار اما گفت که او همچنان به نمایش خود را به عنوان یک نویسنده است که کار در اغل گاو یا حشم.

“تا آنجا که راه من زمین من می خواهم به نگه داشتن این طرز فکر, اما من نمی شود ساخته شده است تا مانند [استارت] بنابراین من نمی خواهد آموزش مانند آن در این بهار” Lugo گفت. “اما طرز فکر است که هنوز هم در آن است.”

لوگو ظهور به عنوان متس ترین قابل اعتماد مسکن در فصل گذشته اما می گوید او به طور کامل راضی از کار خود را که شامل نزدیک تر وظایف و بعد از آن در این فصل است.

“من تمایل به یاد داشته باشید بد گردش بیش از گردش خوب, بنابراین من هنوز هم می توانید از فکر می کنم کاملا چند من آرزو می کنم من می توانستم به عقب” Lugo گفت. “امیدوارم من آنها را پاک کردن این سال است.”


مدیر جدید لوئیس Rojas گفت که او نمی فرسایش بیش از سه خمیر حداقل قانون برای مسکن. استثنا برای این قانون خواهد بود اگر یک مسکن نهایی می شود و یا استراحتی در یک زمین باز یافته.

Lefty جاستین ویلسون موفقیت در برابر راست دست و ادوین دیاز گذشته قدرت رو چپ دست هستند از جمله دلایل این مدیر خوش بینانه است.

“من فکر می کنم این قاعده بسیار خوبی برای ما اغل گاو یا حشم,” Rojas گفت. “ما صحبت در مورد حالات مختلف بنابراین ما بسیار آشنا با این قانون در حال حاضر. ما آن را به ارمغان آورد تا در بازی های مختلف شبیه سازی به عنوان یک ستاد. و ما احساس بسیار خوبی در مورد بچه ها ما اغل گاو یا حشم و بچه ها به کارکنان ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im