پورت سنت. لوسی — مت آدامز گفت که او عصبی که متس را فرستاده به نیویورک تحت قلبی تست در هفته گذشته.

“این احتمالا ترسناکترین هفته از زندگی من” آدامز گفت: عدم اطمینان قبل از او شد به سر بیس بال فعالیت است. “آن را به خوبی قادر به می دانم که من یک برسد.”

جانباز مشت امضا جزئی لیگ قرارداد در ماه ژانویه پس از پیروزی یک سری جهانی با اتباع فصل گذشته. او گفت: وجود دارد هیچ علائم قبل از تست و کاهش یافته است به افشای جزئیات آنچه در آزمایشات نشان داد.

“این برای من جدید بود” آدامز گفت: روز شنبه در شبدر پارک. “من احساس می کنم سالم و آماده برای رفتن. من احساس سالم قبل از بیش از حد. این فقط خسته کننده است. من خوشحالم که من کردم که در سر من که هیچ مشکلی وجود دارد, بنابراین من می توانید به خارج وجود دارد و انجام چیزی.”

Adams, 31, 1-برای-8 در سه بازی قبل از اینکه تعطیل به عنوان او تلاش می کند به متس’ فهرست. او می فهمد که مجبور به نشستن کمک نمی کند علت خود.

“من فقط رفتن به خارج وجود دارد و تمرکز روز به روز” آدامز گفت: از ذهنیت است. “اگر جلوتر از خودم, i’m not gonna بود که در آن من می خواهم. من قصد دارم به آمار زمین در حال اجرا است. من شده است با ام واقعا روز خوب پس من میرم عقب و پاک برای رفتن. من می توانید کنترل آنچه من می توانم کنترل و ترک هر چیز دیگری به افرادی که تصمیم گیری.”

Matt Adams
مت AdamsAnthony J. باعث تخریب جهانی

او گفت که او احساس خوش شانس.

“بهتر است به امن تر از متاسفم” آدامز گفت. “این نا امید کننده است به از دست رفته در هفته است. من احساس خوبی از آمدن به اردوگاه. من احساس هیچ چیز منتهی به آن است.”


J. D. Davis می تواند بازگشت به صف یکشنبه, با توجه به مدیر لوئیس Rojas. او شده است با این ماجرا شانه دچار ساخت یک بازی غواصی در پایه سوم. Rojas گفت که او انتظار دارد دیویس برای شروع در سمت چپ یکشنبه.


جف مک نیل که بیمار بود جمعه بود پشت در پارک شنبه و باید در بازی یکشنبه است.


این متس ساخته شده خود را در دور دوم کاهش پنج شنبه, مجدد RHPs Ryley گیلیام و آدونیس Uceta و LHP Kevin Smith به جزئی لیگ اردوگاه. وجود 49 بازیکن چپ در لیگ برتر شد.


براندون Nimmo تا به حال دو بازدید بیشتر از جمله دوم خود را دو برابر و در حال حاضر 10-برای-23 در نه گریپ فروت بازی های لیگ. … Nimmo تا به حال یک زمان سخت در مرکز خرید و فروش با چرخش بادها. او misplayed یک جفت از توپ پرواز به عنوان سوال باقی می ماند اگر او می تواند در مرکز.


Jeurys Familia بود پرماجرا پنجم زمین باز یافته. او به یک leadoff هومر به امیلیو Bonifacio سپس سه مستقیم تک به بار پایگاه های. Right-hander به دنبال آن است که با بازنشستگی سه بعدی مورد بدون اجازه دیگری اجرا شود.


نوح Syndergaard و ادوین دیاز در حال میله میله برای پرتاب در برابر Astros در 1:10 p. m. در شبدر پارک. جاستین Verlander شروع خواهد شد برای هوستون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im