پورت سنت. لوسی — آماده برای برخی از بیس بال MLB آینده مذاکرات است.

متس بازیکن هرزه مایکل Conforto گفت: در شبدر پارک بازیکنان ایران با وجود انزجار عمومی با Astros و خود را ثبت نام الکترونیکی-سرقت حماسه. این متس ملاقات با تونی کلارک مدیر اجرایی MLBPA در کلارک تور سالانه از اردوگاه. این اولین توقف در اتحادیه سفر به هر اردوگاه در فلوریدا و آریزونا به بحث در مورد مسائل — همه چیز از آستروس عدم صداقت به رایگان آژانس به آینده تکنولوژی در بازی.

“این جلسات همیشه در مورد اینکه متحد” Conforto گفت. “وجود دارد یک مبارزه آینده در سال 2021 با جدید [توافق دسته جمعی] و این چیزی است که ما نیاز به تمرکز بر. هدف این است که ماندن متحد. من شک ندارم در لیگ برتر را با هم خواهد آمد. در حال حاضر آن را سخت با همه چیز در رفتن. بازیکنان اتحادیه در حال رفتن به بسیار قوی وقتی که زمان می آید.

“ما فقط نوع گرفتن همه تا به سرعت” Conforto گفت. “گروه ما برای اولین بار ملاقات کند.”

کلارک گفت: “این جلسه در مورد وضعیت بازی. که در آن بازی ما نیاز به رفتن ؟ چه نوع بازی ما می خواهید به.

“فن آوری و چگونه از آن استفاده شده است. ما می توانیم بحث در مورد حذف live feeds. ما مشتاقانه منتظر بخش دوم این گفتگو گفت و گو در مورد صداقت از این بازی به عنوان یک کل و نه فقط تکنولوژی. … هر گونه گفتگو در مورد بازیکن نظم و انضباط باید بسیار خاص با توجه به آنچه تخلف است و چه چیزی نیست و کسانی که این نوع از مکالمات ما برای ادامه باید با بچه ها به مطمئن شوید که ما درک که در آن گروه است در جزئیات است.”

این گروه به نظر می رسد با هم در مبارزه با توجه به Conforto.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی