پورت سنت. لوسی — برای همه پهلوانان نوح Syndergaard به اندازه کافی هوشمند به درک وضعیت موجود خوب نیست به اندازه کافی.

این متس right-hander تعیین می شود در این بهار به نهایت جلوگیری از پایه-stealers که گرفته اند بیش از چند آزادی در برابر او در سال های اخیر است. این می تواند درس های آموخته شده از یک فصل است که در آن او نوشته شده حرفه ای-بدترین 4.28 عصر و 42 45 (93 درصد) از پایه-stealers موفق شد در برابر او.

“من می خواهم به فکر می کنم من کمی بیشتر [همراه] احتمالا از من تا کنون بوده است” Syndergaard روز سه شنبه گفت. “من بلعیده غرور من در دانستن که وجود دارد چیزی است که من واقعا نیاز به کار بر روی وجود دارد و تاکید زیادی بر انجام این کار است.”

Syndergaard با ویلسون راموس پشت بشقاب اجازه اول خود را به سرقت رفته پایه از یک ضربه تند وشدید زدن از دوم توسط مارلین’ Magneuris سیرا در ورود دوم 6-1 در دست Clover Park, سرقت که بیشتر در گیر از پارچ. اما متس مقامات معتقد هستند Syndergaard در مسیر صحیح است.

جدید تبادل مربی جرمی Hefner نشان داد Syndergaard به طور پیوسته باقی مانده در محدوده 1.35-1.50 ثانیه به صفحه خود را با تحویل این بهار. در سال گذشته Syndergaard شد به طور معمول در 1.60 محله. این 1.40 محدوده در نظر گرفته شده است متوسط برای یک پارچ.

“من فکر می کنم آن را روی پا بلند و تلاش برای به دست آوردن او را جایی که او فکر می کند در مورد مکانیک و آنچه که او فکر می کند که او نیاز به انجام به قادر به پرتاب 98 یا 100 [mph],” Hefner گفت. “من فکر می کنم او می تواند انجام دهد که از یک سریعتر پاهای بلند, بنابراین ما سعی کردیم که و که ثابت شده باشد موفق است.”

پایه-stealers موفق بوده است 89 درصد از زمان در برابر Syndergaard برای کار خود را. پارچ اذعان مخالفان در حال اجرا در برابر او بوده است “پاشنه آشیل” است که نیاز به خطاب.

Noah Syndergaard
نوح SyndergaardAnthony J باعث تخریب جهانی

“این یک بزرگ تمرکز برای من” Syndergaard گفت. “هر زمان بین شروع می شود, هر بار که قدم بر روی تپه مشغول به کار هستم فقط سریعتر به صفحه اصلی در واقع بدون به خطر انداختن چیزهای به hitter.

“برای من آن را در پیدا کردن سریع و قدرتمند موقعیت یک بار من بلند من پا و فقط به نوع درایو پایین تپه و مواد منفجره بود که من باید به عنوان مخالف به داشتن شانه من پرواز باز است. فقط سریع بدون به خطر انداختن مسائل به صفحه اصلی.”

این متس متمرکز بر بهبود بار به صفحه برای کل تبادل کارکنان, اما گرفتن Syndergaard ثابت می تواند اولین گام در مهار مخالفان در پایگاه.

“به خصوص در بخش تیم های بچه ها که باید مشخصات سرقت پایگاه و ما می خواهیم به تعطیل که پایین” مدیر لوئیس Rojas گفت. “ما شروع به پیاده سازی آن در بازی ها. ما واقعا فعال در پرتاب و نگه داشتن توپ و انجام کارهای مختلف. من فکر کردم امروز نوح انجام یک کار خوب. جیک [deGrom] آیا روز دیگر. او در نگه داشتن توپ و پرتاب بیش از و شما ببینید پیت [آلونسو] هم راه او را پوشش پایه اول و تندرست و در کیسه.

“ما واقعا فعال در مورد برگزاری دونده بنابراین من فکر می کنم نوح همراه با بقیه از ما تبادل کارکنان در حال کار واقعا سخت و حتی از او اغل گاو یا حشم جلسات به [شبیه سازی شده] بازی هایی که از او شده است در ما قرار داده اند دونده در پایگاه هنگامی که او را به انجام این بازی ها سیم کارت تالیا و من فکر می کنم او انتقال که به بازی.”

بیش از سه نوبت Syndergaard مجاز سه اجرا می شود که یکی از آنها کسب شده در دو بازدید با پنج strikeouts. در گریپ فروت لیگ اولین بازی هفته گذشته برابر Astros او اخراج بدون گل دو نوبت.

“من زمان زیادی از مثبت از [سهشنبه],” Syndergaard گفت. “فقط ضعیف تماس با من, بار به صفحه اصلی خوب بودند. فقط احساس اعتماد به نفس بیشتری بر روی تپه به طوری که همه که مهم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی