متس’ پیت آلونسو با تکیه بر کانو رابینسون برای رسیدن به 2 هدف

پورت سنت. لوسی — پیت آلونسو بزرگترین صفت است که تمایل خود را برای یادگیری است.

او با استعداد است و با ابزارهای فیزیکی, اما, نیز وجود دارد یک تشنگی برای دانش است. پرسید: اگر او می تواند صحبت به هر hitter در تاریخ متس اول baseman که لعنتی 53 صفحه اصلی اجرا می شود خود را rookie فصل دریغ نکنید.

“تد ویلیامز بزرگ خواهد بود” آلونسو گفت: پست. “برای یک مرد برای رفتن به مبارزه در یک جنگ و پس از آن دوباره و کاملا با چنگک جمع کردن نوع ذهن ترا درهم میشکنند برای من. برای بازگشت از جنگ و فقط یک شخص که مسخره است.”

ویلیامز برنده شش حلاجی عناوین تولید شده در همه زمان بالاترین بر پایه درصد در .482 دوم-بالاترین ضربه زنی در صد در .634 (تنها کودک اموزش بهتر بود) و آخرین مرد به ضربه .400. او همچنین از دست رفته بیشتر از پنج فصل با توجه به خدمات نظامی.

در بهار امسال بسیار متفاوت تر از بهار گذشته زمانی که آلونسو تا به حال به متقاعد کردن او باید در شروع فصل در رشته های. آلونسو خرد شده آن را در بهار همانطور که او در تمام فصل به پیروزی NL Rookie از سال افتخارات.

“من می خواهم برای رفتن در مورد همه چیز را در راه حق” آلونسو گفت: پیدا کردن نوسان خود را. “این می تواند فردا می آیند. آن می تواند دو هفته از هم اکنون. اگر من ضربه یک توپ زن و شوهر و حق کسی حداقل من می دانم که من در آن زمان. زمان می آیند و به خصوص در اوایل سال.”

در اینجا این است که هدف اصلی و آن را می گوید همه چیز در مورد آلونسو را در سال 2020 طرز فکر:

“سال گذشته من تا به حال در ذهن بازی بزرگ لیگ فصل آماده در آغاز بهار آموزش و بودن در شکل بزرگ است. این offseason من هنوز که همان طرز فکر.”

pete alonso mets year 2 expectations
Anthony J. باعث تخریب جهانی

یک تفاوت وجود دارد.

“من می خواهم به بازی تا نوامبر است. این طرز فکر” آلونسو گفت: از متس’ سری جهانی تلاش. “من می خواهم برای ساخت بدن من تا جایی که من می دانم که من می تواند رسیدگی به 180-به همراه بازی. این همه تمرکز بر مسائل است. کیفیت بیش از کمیت است.”

کانو رابینسون یک منبع کلیدی برای آلونسو.

“رابی است و” آلونسو گفت. “او یک معلم بزرگ است که چرا برخی از بچه ها او را استاد. او یکی از بهترین تا کنون آن را انجام دهد بنابراین داشتن یک پسر بود که به عنوان یک همسایه در رختکن عالی است.”

کانو گفت که او مطمئن شوید آلونسو قرار نیست فشار بیش از حد بر روی خود است.

“سال است که آلونسو به حال شگفت انگیز است” کانو گفت. “همیشه وجود دارد رفتن به یو پی اس و فراز زندگی; Mike ماهی قزل آلا است که مانند یک مرد که قرار می دهد تا اعداد بزرگ سال پس از سال است.

“هر کسی که بازدید 30 خانه اجرا می شود در لیگ های بزرگ است که بسیار عالی است. پیت یک بچه خوب, فروتن. او نمی تواند قرار داده و فشار بیش از حد خود را در این سال است. اگر او بازدید 50 اما اگر شما آمار 25 و کمک به ما پیروزی در بازی این چیزی است که مهم است. برای من اهمیتی نمی دهند در مورد اعداد خود را به عنوان طولانی به عنوان او به ما کمک می کند برنده بازی است.”

در اولین بهار آموزش بازی شنبه برابر مارلین آلونسو دو ضربه توپ سخت است که رفت و برای ناشران و دو بررسی می شود با تجزیه و تحلیل بخش پس از آن. او در حال کار بر روی پیدا کردن شیار است که به او اجازه تبدیل شدن به اولین rookie در بیس بال مدرن و عصر به پایان یک فصل به عنوان رشته’ آشکار رهبر در homers.

“یکی از اولین برخورد کرد و در 97 [mph] در 29 درجه دوم بود در 101 در 28 درجه” آلونسو گفت: از آن روز ضربه زدن پژوهش است. “هر دو به حال شانس به پایگاه های اضافی. که بازخورد خوب, بنابراین من می دانم که من تا به حال یک روز خوب. به داده ها برای اطمینان بخشیدن به روند خوب است.”

در اینجا این است که خود را در این صفحه فلسفه:

“شما باید برای رفتن بی حس کردن وجود دارد چرا که اگر شما در حال فکر کردن بیش از حد در جعبه توپ در حال رفتن به در شکارچی میت قبل از شما به پایان خود فکر کردم:” آلونسو گفت.

آلونسو صرف زمستان در خانه در تمپا. پرسید: اگر او زد به یانکی ها ستاره هارون قاضی گفت: “اما این امر می تواند سرد به نشستن و شام با او. من احساس می کنم مثل من و او ما خیلی شبیه فلسفه بلکه او یک پلیر های مختلف. او برخی از ایده های مختلف. این امر می تواند سرد به ساقه نسیم با او در نهایت پایین جاده ها است.”

خواهد بود که خود را شگفت انگیز Ted بحث در مورد هدف قرار دادن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>