متس’ پیت آلونسو با تشکر بهداشت و درمان کارگران مبارزه با کروناویروس

پیت آلونسو را برای حمایت از اولین پاسخ دهندگان وجود داشته قبل از ملی coronavirus همه گیر اما افزایش یافت و به ارتفاعات جدید در این هفته هنگامی که متس نیویورک برای اولین بار به پایان رسید فرستاده شخصی ویدئوها به پزشکان و پرستاران خود را برای فداکاری در طول شیوع بیماری است.

“من فقط می خواهم بگویم با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم برای همه زمان و تلاش است که شما با قرار دادن به این” آلونسو گفت: در بخشی از این ویدئو به این متس ارسال شده در چهارشنبه. “با تشکر از شما از طرف همه به خاطر شما بخشی از یک تصویر بزرگتر و تلاش برای کمک به جلوگیری از این بیماری است. با تشکر از شما برای نگه داشتن همه امن و حفاظت برای همه اگر شما در خط مقدم. با تشکر از شما و مثل همیشه, بیایید به متس!”

در این ویدئو تعجب و شادی است که بیش از همه متخصصان پزشکی ” چهره به آنها گوش آلونسو, 2019, NL, تازه کار از سال است. 25 ساله نیز اشاره چگونه coronavirus به او داده جدید برای قدردانی از چیزهای کوچک و ساده در زندگی مانند بازی بیس بال.

پس از تعلیق تمام اردوگاه های آموزشی که مشخص نیست که 2020 MLB فصل آغاز خواهد شد.

آلونسو شده است فوق العاده سخاوتمندانه به نیویورک و سازمان های خیریه و باعث می شود پس از ساخت متس’ روز افتتاحیه فهرست در سال 2019. با استفاده از بخشی از $1 میلیون و او برنده در 2019 صفحه اصلی اجرای دربی آلونسو اهدا $50,000 به رزمندگان زخمی پروژه که ایدز جانبازان نظامی و 50.000 دلار به تونل ها به برج و پایه های آن را افزایش می دهد پول برای خانواده ها از اولین پاسخ دهندگان.

پس از آن آلونسو خود اعتراف کرد کمک های مالی انگیزه شد در بخشی از این واقعیت است که هر دو از پدربزرگ خود را در خدمت در ارتش ایالات متحده.

2019 اجرای خانه رهبر نیز اهدا سفارشی cleats و بیس بال خفاش که او تا به حال ساخته شده به افتخار اولین پاسخ دهندگان در سالگرد 18 9/11, به, National September 11 Memorial & Museum.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>