غرب پالم بیچ فلوریدا. — دیوید پترسون هدف برای این فصل است که به کمک برای متس در سطح لیگ.

انتخاب در دور اول در سال 2017, پیش نویس, چپ دست ساخته شده جامد تصور مقامات تیم سال گذشته در بهار آموزش. او در سال 2020 اردوگاه رو به یک شروع خوب روز شنبه زمانی که او تن به تن دو shutout نوبت به عنوان استارتر در متس’ 2-1 نمایشگاه پیروزی بر اتباع.

“من فکر بوفالو و من در همان صفحه و این احساس خوب را برای بازگشت وجود دارد و رقابت دوباره” پترسون گفت: با اشاره به گیر Wilson راموس.

پترسون که تن به تن collegiately در اورگان صرف در فصل گذشته در دو-یک بینگهمتون که در آن او رفت و 3-6 با 4.19 عصر در 24 شروع می شود. این انتظار می رود او آغاز خواهد شد در این فصل در سه گانه-A سیراکیوز ارائه متس با چرخش بیشتر عمق. این متس در حال حاضر شش جانباز غذای برای پنج نقاط در چرخش است.

اهداف خود را برای این بهار ؟

David Peterson Mets
دیوید پترسونAnthony J باعث تخریب جهانی

“یادگیری به عنوان آنجا که من می توانید از جانبازان گرفتن کار من در ساخت تا برای فصل کنید و سعی کنید برای کمک به این تیم در بالاترین سطح در برخی از نقطه در این سال” پترسون گفت.

راموس رهبری متس ادبانه برخورد اول خود را در خانه اجرا از بهار قبل از تحویل دو در متعاقب آن در خفاش.

“این چیزی است که من مشغول به کار در offseason, تلاش برای قرار دادن یک بهتر نوسان بر روی توپ و برش من نوسان” راموس گفت. “من برش من نوسان در فصل گذشته به طوری ساخته شده است که من در اطراف توپ و ضربه زدن به بسیاری از زمین توپ.

“این offseason من مشغول به کار بود. من در تلاش بود برای اقامت از طریق توپ و برش نیست من نوسان است. که به من کمک کرد نگه داشتن توپ در هوا و نه ضربه بیش از حد بسیاری از زمین توپ را به سمت چپ.”


ست لوگو برنامه ریزی شده است به اجرا در سه شنبه برای اولین بار پس از شکستگی انگشت کوچک پا بر روی پای چپ خود را. راست دست نشان داد او به احتمال زیاد پرتاب از یک تپه چهار شنبه, اما می خواهد به اطمینان حاصل شود او به چابکی در پا برای فیلدینگ ، لوگو انداخت از یک تپه بیش از آخر هفته و گزارش قابل ناراحتی.


ادوین دیاز را برای اولین بار در این نمایشگاه فصل برنامه ریزی شده است برای چهارشنبه تبادل پشت نوح Syndergaard در برابر Astros.


Erasmo رامیرز قابل توجه بود و در دو زمین باز یافته امداد محدود است که در آن او برگزار اتباع بدون گل زده و چهار در متس’ 2-1 نمایشگاه پیروزی دوشنبه در وست پالم بیچ فلوریدا. Right-hander رامیرز غیر فهرستی invitee به اردوگاه اتحاد تن به تن و هشت فصل در لیگ های بزرگ.


اردن Humphreys اجازه اجرا در دو بازدید در ششم برای متس اما right-hander فرار از زمین باز یافته با سرب.


لوئیس Rojas تجربه با یک صف قرار داده است که جف مک نیل و براندون Nimmo بالای پنبه حلاجی شده به منظور پیش از پیت آلونسو. مک نیل و Nimmo به پایان رسید ترکیب 3-برای-6.


مایکل Wacha اولین در متس یونیفرم شنبه رو ببر در لیکلند فلوریدا. دانیل زامورا و کوین اسمیت در میان متس’ دیگر برنامه ریزی کوزه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im