پورت سنت. لوسی — ست لوگو دوباره بر روی یک تپه روز شنبه و به دنبال به جلو به حالت عادی بهار آموزش.

“تمام زمین وجود دارد, مجری و محل گفت:” متس right-hander که محدود به بازی گرفتن در روزهای اخیر بعد از شکستگی چپ خود را انگشت کوچک پا. لوگو انداخت و بدون بالشتک در کفش خود را.

“املاک نور و ساده و واقعی در حال حاضر بیشتر همراه ما شروع به انجام برخی از مسائل سخت تر.”

لوگو را گام بعدی می تواند پیشرفت به زندگی تمرین پنبه حلاجی شده معمولا یک مرحله لازم است قبل از یک پارچ است مجاز به شرکت در یک گریپ فروت, بازی لیگ.

“من احساس کمی درد وقتی که من انجام شده است اما انتظار می رود” Lugo گفت. “امیدوارم [یکشنبه] که از بین رفته است.”

Seth Lugo
ست لوگوAnthony J باعث تخریب جهانی

این متس’ سفر تیم ملی را از دست داد 2-0 به کاردینالز در ژوپیتر فلوریدا., با مارکوس بود اجازه می دهد یک اجرا در سه بازدید بیش از 1 1/₃ نوبت. براندون Nimmo رفتگان پس از گرفتن ضربه توسط یک پیچ در ششم زمین باز یافته اما مدیر لوئیس Rojas نشان داد outfielder برداشته شد به عنوان بخشی از یک اسکریپت برنامه است.


جف مک نیل خاص برجسته کردن بازی برای متس و به گل اول خود را اجرا کنید در یک 5-3 نمایشگاه از دست دادن به Marlins در شبدر پارک. McNeil است توجه به آمار leadoff در طول فصل.


Rojas نشان داد آن را تسکین بود در نهایت به مدیریت نمایشگاه بازی. این متس استخدام Rojas سابق خود را کنترل کیفیت مربی تنها یک ماه پیش پس از کارلوس Beltran رفتگان این سازمان نقش خود را در Astros,’ ثبت نام-سرقت طرح.

“بیرون رفتن وجود دارد و من واقعا هیجان زده به تماشای آنها رقابت” Rojas گفت. “اول-ورود بچه ها واقعا خوب در خفاش ها در سراسر ما صف و در حال حاضر رفتن به بازی ما بازی واقعی دفاع خوب امروز.”


مراسم بریدن روبان برگزار شد به مناسبت افتتاح مرمت Clover Park. جدید زیرساخت های clubhouses و چپ-میدان پاسیو در میان $57 میلیون در بهبود آن تامین می شد تا حد زیادی توسط شهرستان پورت سنت لوسی. تیم COO جف Wilpon و مقامات محلی در این مراسم. Wilpon ذکر پدرش فرد Wilpon و real estate توسعه دهنده Thomas J. سفید برای آوردن متس به پورت سنت لوسی در سال 1988 — تیم قبلا برگزار بهار آموزش در سن پترزبورگ — اما حذف اواخر مالک نلسون Doubleday.


سلطه Sidney اجازه دو اجرا در دو بازدید در دوم از جمله هومر به هارولد رامیرز برجسته کردن زمین باز یافته. این چپ دست Sidney غیر فهرستی invitee به اردوگاه.


این متس سه سالگی دو نمایشنامه با shortstop آندرس Gimenez شروع دو نفر از آنها. Gimenez همچنین رفت و 1-3 در صفحه.


این متس را کاردینالز در شبدر پارک با استیون Matz و آدم Wainwright بر روی تپه. Jeurys Familia, رابرت Gsellman و براد واحد برنامه ریزی شده به دنبال Matz.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی