پورت سنت. لوسی — تحلیلی اعداد شروع به اضافه کردن بیشتر مساعد برای استیون Matz تحت متس تبادل مربی جرمی Hefner.

“این واقعا خوب است من فکر می کنم او واقعا خوب است در برقراری ارتباط برخی از تجزیه و تحلیل مسائل به ما و ترجمه آن را به راه که در آن ما در واقع می تواند اقدام در آن,” left-hander گفت: شنبه در این تیم قبل از اردوگاه. Matz می تواند پیدا کردن خود را در یک نبرد برای یک چرخش نقطه پس از اضافات از ریک Porcello و مایکل Wacha.

“برخی از این مسائل به عنوان جدید آن را به عنوان سخت است برای ترجمه به ‘OK, چگونه فراموش کنم که در تپه؟’ و من فکر می کنم این چیزی است که او واقعا خوب” Matz گفت: بعد از بازی شیر یا خط جلسه و گفتگو با Hefner.

Matz نشده بود راحت با تجزیه و تحلیل در گذشته است.

“من فکر می کنم من مردد نسبت به آن فقط به دلیل شما می بینید همه این اعداد” Matz گفت. “شما نمی خواهید به تغییر هر چیزی چون شما می دانید آنچه که شما رو اینجا و ناگهان همه این چیزهای جدید در حال آمدن است همراه و شما مانند” یک دقیقه صبر کنید من نمی خواهم برای شروع به تغییر همه چیز را در حال حاضر. من فکر می کنم که چیز بزرگ. این اعداد نشان می دهد که کمی تنظیمات می تواند کمک زیادی.”

Steven Matz
استیون MatzAnthony J. باعث تخریب جهانی

Matz و Hefner کار کرده اند در دست موقعیت خود را در زمین. Matz می دانستند Hefner از زمانی که مربی تیم تن به تن برای متس.

“ما صحبت امروز در مورد برخی از راه من رزین پوشش و آنچه در زمین پخش کردن زمین دیگر چگونه آنها نگاه همان بیرون آمدن از دست من آن نوع از مسائل” Matz گفت.

کلیدی در انتشار این زمین است که در بالای توپ به جای گرفتن در کنار آن است.

“گاهی اوقات آن را سخت به احساس در زمان واقعی” Matz گفت: “اما زمانی که شما آن را ببینید در حرکت آهسته دوربین های دیجیتال به شما می گویند خوب است. هنگامی که شما به عقب نگاه کنید و ببینید چه چیزی شما می تواند احساس آن را همه حس می کند.”

Matz, 28 بود 11-10 به طور کلی با یک 4.21 عصر در 2019. در خانه او 8-2 با 2.31 عصر. در راه او 3-8 با 6.62 عصر. Matz باید آسایش او می یابد و در صفحه اصلی بر روی جاده ها است. هدف قرار دادن مربی فلفل قرمز, دیویس گفت: Matz یک ورزشکار بزرگ است بهترین ضربه پارچ روی تیم و اگر Matz مثبت باعث می شود تنظیمات زیر Hefner, آن را یک تفاوت بزرگ را.

ماه گذشته Matz برنده جوآن پیزان/شانون Forde “خدمات اجتماعی” جایزه از نیویورک BBWAA برای خیریه TRU32 که پشتیبانی از اولین پاسخ دهندگان.

“که به معنای زیادی به من” Matz گفت.

در سال 2013 Matz شد مدیریت جدید متس مدیر لوئیس Rojas در تنها یک دشت.

“من واقعا رابطه خوبی با او ما برنده جنوب اقیانوس اطلس لیگ قهرمانی” Matz گفت. “من چیزهای زیادی یاد گرفتم از او. او بسیار نزدیک است و یک رابط خوب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی