پورت سنت. لوسی — لوئیس Rojas گفت که “هنوز خیلی زود” به می دانم که چگونه متس خواهد ساخت خود را چرخش اما تا کنون در این بهار خود را شروع می دادن این تیم زیادی برای فکر کردن در مورد.

که ادامه داد: روز شنبه هنگامی که استیون Matz بازنشسته تمام نه مورد او رو در یک 5-0 دست دادن به اتباع در شبدر پارک.

Matz وضعیت نامشخص باقی مانده است به لطف علاوه بر این از رایگان عوامل مایکل Wacha و ریک Porcello که خود نیز تن به تن نیز در این بهار.

“ما قرار نیست آن را خارج وجود دارد به عنوان یک رقابت” Rojas گفت. “ما صحبت کردیم به ما استارت در مورد آنها در حال شروع است. همه آنها پرتاب خیلی خوبی است.”

Matz کمک خود باعث می شود در سوم خود را شروع بهار های فوق العاده موبایل و کامپیوتر است که فریب خورده hitters در سراسر ظاهر خود را که در بقیه اضافی.

“من احساس خوبی به خصوص با من offspeed [مسائل],” Matz گفت. “برای موبایل و کامپیوتر که در اوایل بهار است که چیزی که به طور معمول می آید در پایان. من احساس می کنم واقعا با آن راحت و خوشحالم.”

Steven Matz
استیون MatzAnthony J. باعث تخریب جهانی

Matz زده از ویکتور روبلز دنبال کردم و Starlin کاسترو نوسانی در اولین ورود هر دو در curveballs.

او مطمئن نیست که در آن او می ایستد وقتی که می آید به استخوانی پایین یک نقطه در چرخش است.

“من نمی دانم” Matz گفت. “من فقط خوشحال که من شخصا در.”

Matz گفت: او را با قرار دادن بیش از حد سهام بر روی اعداد است.

“بهار است و واقعا در مورد نتایج آنجا که شما نمی پرتاب تمام مسائل خود را” Matz گفت. “شما می خواهید به کار بر روی مسائل, اما هنگامی که شما انجام شما می دانید چیزهای شما در حال کار در این است که قادر به دریافت hitters ، که مثبت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im